Щирець вписав ще одну сторінку в історію свого літопису. Містечко гучно, яскраво, весело минулої неділі відсвяткувало 898 річницю уродин та п’ятиріччя відзначення цієї події. Сотні щирчан та гостей впродовж кількох годин оплесками підтримували виступаючих, танцювали, раділи, жартували. Забава тривала далеко за північ.Продовження →
Ансамбль народного танцю “Щирчанка” смт.Щирець Пустомитівського району утворився як гурток у вересні 1978 року на базі Щирецької СШ з ініціативи директора школи Дорогокупець Неоніли Тарасівни. Керівником і засновником колективу стала вчитель школи Святлана Дякун, акомпаніатором – учень 8-го класу, син директора школи Павло Дорогокупець. З 1986 року гурток запрацював при Будинку культури Щирецької селищної Ради, де і отримав назву “Щирчанка”. Продовження →