Разом із усією Україною 20-ту річницю Незалежності та День Державного прапора святкували жителі Щирця. 24 серпня на подвір’ї школи № 2 відбулося дійство: ведучі Марта Мочурад та Леся Курилас оголосили концерт відкритим, прозвучав гімн, під звуки маршу урочисто внесено Державний прапор. Продовження →