Вже понад тиждень, як мощі Великомучениці Варвари на постійне перебування принесено до Щирецької УГКЦ Святої Трійці. Сталася ця важлива подія стараннями настоятеля храму Богдана Когута та його помічника отця Івана Курильця. Минулої неділі (3.07) у церкві було особливо багатолюдно. У ній побував Владика Йосип Милян, який також одночасно є заступником Глави УГКЦ Святослава Шевчука (на світлині). Празником любові назвав він Літургію у храмі. Продовження →
26 червня сумна дата для щирчан та жителів багатьох навколишніх сіл. Сімдесят років тому у цей день енкаведисти. відступаючи, у стайні, стодолі римокатолицького приходу в страшних муках замордували двадцять шість чоловіків у віці від двадцяти до п’ятдесяти років. Це місце у містечку називають місцем скорботи і печалі, трагізму і ридання, плачу. Сьогодні на цьому подвір’ї стоїть капличка, залізний хрест, замість старих будівель збудовано і відкрито Музей пам’яті жертв сталінських репресій». Щороку “Щирецька трагедія» збирає сотні людей, які приходять поклонитися українським мученикам. Продовження →