Є ще одна вже з доволі повіданих історій, яка нагадує про важко пережиті роки війни, про несправедливо знищені людські мрії-життя, про крах спокійних днів селища. ЇЇ автор волів би забути це, але спомин таївся у грудях до самої смерті.
Сьогодні вже 11 років, як пішов із життя Федір Іванович Хомин – мешканець Щирця. Та його сім’я й донині зберігає рукопис «Мемуари «Де справжнє обличчя?», написаний ним. Дуже хотів пан Федір, щоб люди побачили «обличчя» тих днів, свідком яких йому довелось бути. Продовження →