Сорок шість хлопчиків і дівчаток приступили до першої Сповіді та Причастя у Щирецькій УГКЦ Святої Трійці. Гарний, погожий недільний день ніби був винагородою дітям від Всевишнього. Величаво й урочисто проходила Божественна Літургія, яку відправляли настоятель храму Богдан Когут, отці Іван та Еджідіо, а також отець-диякон Богдан. Немов ангелята виглядали діти. Дівчатка – у білих сукнях, хлопці – у костюмах і здебільшого у вишитих сорочках. Продовження →