2012 рік приніс в Україну одну з довгоочікуваних подій – Чемпіонат Євро, але, повірте, не легшою була підготовка ще одного важливого свята – у вихованців дитсадків перший випускний бал. Так, 31 травня у стінах Щирецького дитячого садочка № 2 «Сонечко» проводжали до школи 28 вихованців-випускників. Принцеси – в бальних сукнях, поважні принци – у костюмах – все як у дорослих, і вже більшість з них розуміє, що разом з літом мине безтурботна пора, а за нею прийде – вересень, школа. Продовження →