Сорок шість хлопчиків і дівчаток приступили до першої Сповіді та Причастя у Щирецькій УГКЦ Святої Трійці. Гарний, погожий недільний день ніби був винагородою дітям від Всевишнього. Величаво й урочисто проходила Божественна Літургія, яку відправляли настоятель храму Богдан Когут, отці Іван та Еджідіо, а також отець-диякон Богдан. Немов ангелята виглядали діти. Дівчатка – у білих сукнях, хлопці – у костюмах і здебільшого у вишитих сорочках. Продовження →
2012 рік приніс в Україну одну з довгоочікуваних подій – Чемпіонат Євро, але, повірте, не легшою була підготовка ще одного важливого свята – у вихованців дитсадків перший випускний бал. Так, 31 травня у стінах Щирецького дитячого садочка № 2 «Сонечко» проводжали до школи 28 вихованців-випускників. Принцеси – в бальних сукнях, поважні принци – у костюмах – все як у дорослих, і вже більшість з них розуміє, що разом з літом мине безтурботна пора, а за нею прийде – вересень, школа. Продовження →