Вже понад тиждень, як мощі Великомучениці Варвари на постійне перебування принесено до Щирецької УГКЦ Святої Трійці. Сталася ця важлива подія стараннями настоятеля храму Богдана Когута та його помічника отця Івана Курильця. Минулої неділі (3.07) у церкві було особливо багатолюдно. У ній побував Владика Йосип Милян, який також одночасно є заступником Глави УГКЦ Святослава Шевчука (на світлині). Празником любові назвав він Літургію у храмі. Продовження →