Інформація 28.04.2015 | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1529 Переглядів

З початку року до ДПІ у Пустомитівському районі надійшло 4 запити на публічну інформацію

Станом на 28 квітня 2015 року до ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області надійшло 4 запити на публічну інформацію, в т.ч 4 – від юридичних осіб. Відповідно до статті 20 зазначеного закону всі запити було вчасно розглянуто та надано відповіді. 
Згідно зі статтею 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Нагадуємо, що запит на інформацію до ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 81100, м.Пустомити, вул.Радоцинська,1 електронною поштою на скриньку pub.pu@lv.minrd.gov.ua, зателефонувавши (03230) 4-11-50.

Декларуємо доходи від двох податкових агентів

ДПІІ у Пустомитівському районі повідомляє, відповідно до пп. “є” п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України фізичні особи, які у 2014 році отримували заробітну плату та інші виплати у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами одночасно від двох або більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищила 146 160 гривень (у 2014 році – 1218 грн.*120), зобов’язані до 1 травня 2015 року подати декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси (згідно з паспортними даними). 
Разом з Декларацією подають додаток №7 „Розрахунок податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб згідно з пп. „є” п. 176.1 ст.176 розділу IV Податкового кодексу України ”.
Сума податку на доходи фізичних осіб (позитивне значення) підлягає сплаті платником податку до 1 серпня 2015 року.
Станом 23 квітня 2015 року до контролюючих органів області громадянами, які отримали заробітну плату від двох або більше податкових агентів, загальна сума якої перевищила 146 160 гривень подано 168 декларацій про майновий стан та доходи на загальну суму доходу 55,3 млн. гривень. В тому числі, 5 громадян задекларували доходи у вигляді заробітної плати в сумі більше 1 млн. гривень.

Визначення звичайної ціни з 01.01.2015 року

ДПІ у Пустомитівському районі повідомляє, відповідно до п.п. 14.1.71 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) звичайна ціна – ціна товарів (робіт, послуг), визначена сторонами договору, якщо інше не встановлено ПКУ. Якщо не доведено зворотне, вважається, що така звичайна ціна відповідає рівню ринкових цін. Це визначення не поширюється на операції, що визнаються контрольованими відповідно до ст. 39 ПКУ. 
У разі якщо ціни (націнки) на товари (роботи, послуги) підлягають державному регулюванню згідно із законодавством, звичайною вважається ціна, встановлена відповідно до правил такого регулювання. Це положення не поширюється на випадки, коли встановлюється мінімальна ціна продажу або індикативна ціна. У такому разі звичайна ціна операції визначається відповідно до ст. 39 ПКУ, але не може бути меншою за мінімальну або індикативну ціну.
Якщо під час здійснення операції обов’язковим є проведення оцінки, вартість об’єкта оцінки є підставою для визначення звичайної ціни для цілей оподаткування за умови, що неможливо застосувати методи, зазначені у п.п. 39.3.1 п. 39.3 ст. 39 ПКУ.
Під час проведення аукціону (публічних торгів) звичайною вважається ціна, яка склалася за результатами такого аукціону (публічних торгів), обов’язковість проведення якого передбачено законом.
Якщо постачання товарів (робіт, послуг) здійснюється на підставі форвардного або ф’ючерсного контракту, звичайною ціною є ціна, яка відповідає рівню ринкових цін на момент укладення такого контракту.
Якщо продаж (відчуження) товарів, у тому числі майна, переданого у заставу позичальником з метою забезпечення вимог кредитора, здійснюється у примусовому порядку згідно із законодавством, звичайною ціною є ціна, сформована під час такого продажу.

Як сплачувати ЄСВ у 2015 році

ДПІ у Пустомитівському районі нагадує платникам податків про розміри та ставки нарахувань єдиного соціального внеску у 2015 році. А саме, кожен роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок за найманого працівника від нарахованої суми заробітної плати в таких розмірах: 
- на суму нарахованої зарплати за видами виплат від 36,76 % до 49,7 % залежно від класу професійного ризику, а за інвалідів – 8,41 %;
- на суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами – 34,7 %;
- на суму допомоги по тимчасовій непрацездатності/допомоги по вагітності та пологах – 33,2 %;
Одночасно, роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок за найманого працівника від утриманої суми заробітної плати, а саме:
- від суми нарахованої зарплати за видами виплат 3,6; 6,1 %;
- від суми винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами – 2,6 %;
- від суми допомоги по тимчасовій непрацездатності/допомоги по вагітності та пологах – 2 %.
Максимальний розмір доходів, на який нараховується єдиний соціальний внесок у 2015 році складає 20 тисяч 706 гривень, а мінімальний розмір доходів, на який нараховується ЄСВ складає 1 тисяча 218 гривень.

Перевіряйте стан розрахунків з бюджетом через „Електронний кабінет платника податків”

Завдяки сервісу „Електронний кабінет платника податків” платники податків отримали змогу використовувати низку он-лайн послуг через безконтактний спосіб їх взаємодії з органами Державної фіскальної служби (ДФС) з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. 
Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, працювати в якому можна без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.
За допомогою цього сервісу платник податків має змогу:
- підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;
- переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).
Для роботи з кабінетом платника податків необхідно мати:
- комп’ютер з встановленою операційною системою Windows (версії від Windows XP SP3 до Windows 8), підключений до мережі Інтернет;
- електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД – https://acskidd.gov.ua/);
- бажано мати встановленим Microsoft .NET версії 4.0 або вище.
З інструкцією з експлуатації можна ознайомитися за адресою: kpp.minrd.gov.ua.
Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо за кожним податком, збором. Для цього з кожного податку або збору, належного платнику до сплати, в ДФС відкривається картка особового рахунку (КОР).
Компонент „Розрахунки з бюджетом” надає змогу платнику переглянути інформацію щодо стану його розрахунків з бюджетом з усіх відкритих КОР, зокрема інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, не витрачаючи робочий час на відвідування органів фіскальної служби.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Травень 2021
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 12.05.2021-3

ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО   Львівська державна податкова[...]

Інформація 12.05.2021-2

Соціальна підтримка платників податків на період[...]

Інформація 12.05.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
5 Гостей
Рекомендуємо!