Інформація 21.04.2015. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1304 Переглядів

Платники єдиного податку 3-ї групи повинні застосовувати РРО

ДПІ у Пустомитівському районі нагадує, що застосування РРО платниками третьої групи розпочинається з 01 липня 2015 року. Фізичні особи – платники єдиного податку третьої групи при здійсненні готівкових розрахунків у обов’язковому порядку повинні використовувати РРО, крім торгівлі на ринках та/або продажу товарів дрібно роздрібної торгівлі через засоби пересувної мережі. Зазначена норма передбачена ст. 296 Податкового Кодексу України. 
Слід відзначити, що розширюється сфера застосування РРО підприємствами, які надають послуги (перукарні, салони краси, спортивні клуби, хімчистки, сервісні центри з ремонту побутової техніки тощо). Це сприятиме захисту прав споживачів у разі отримання недоброякісних послуг і створить можливість звернення до судових органів для захисту своїх прав. Разом з цим, застосування РРО унеможливить обіг контрафактних і контрабандних товарів та забезпечить належний контроль обігу готівки.

До уваги фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку третьої групи!

ДПІ у Пустомитівському районі інформує, що відповідно до абз. 2 п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями) до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. 
З урахуванням зазначеної норми, звертаємо увагу фізичних осіб – платників єдиного податку 3 групи, що декларація за I квартал 2015 року подається за діючою формою, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 21 грудня 2011 року № 1688 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 07 листопада 2012 року № 1159, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 листопада 2012 року за № 1998/22310).
У зв’язку із зміною з 1 січня 2015 року розміру ставок єдиного податку для платників спрощеної системи 3 групи, підприємці при заповненні декларації зазначають дохід, що оподатковується за ставкою 2 або 4 відс., у рядках, в яких передбачено відображення доходу за ставкою 3 або 5 відс. відповідно, аналогічно зазначається сума податку.
Крім того, нагадуємо, що граничним терміном подання декларації платника єдиного податку за І квартал 2015 року є 12 травня 2015 року. Граничний термін сплати податкових зобов’язань по єдиному податку за результатами І кварталу 2015 року – 20 травня 2015 року.

Збираєтеся виїхати за кордон – подайте декларацію

Декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до органу ДФС за місцем реєстрації не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду. 
Протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації органи ДФС здійснюють перевірку. У разі відсутності податкових зобов’язань платнику податку видається відповідна довідка.
Довідка про сплату та відсутність податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі.
Зазначений документ подається до органів митного контролю під час перетину кордону і є підставою для проведення митних процедур.
Обов’язок щодо подання податкової декларації платниками податку-резидентами, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, визначено п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України та регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010 №1243 «Про затвердження Порядку отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з такого податку».

Особливості розрахунків за експортно-імпортними операціями

Відносини у зовнішньоекономічній сфері регулюються спеціальним законодавством, до якого, зокрема, відноситься Закон України від 23.09.1994 року № 185/94-ВР «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» зі змінами та доповненнями і яким встановлено обов’язковість надходження виручки в іноземній валюті за експортований товар у законодавчо встановлені строки. Відповідно цього закону виручка резидентів у іноземній валюті підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення продукції, що експортується. А в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності – з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності. Перенесення граничного календарного дня за експортно-імпортними операціями, якщо він припадає на вихідний або святковий день, не здійснюється.

 Вивчено думку громадян щодо діяльності Центру обслуговування платників Пустомитівського району

Відвідувачі Центру обслуговування платників ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області, які звертались з метою подання звітності, отримання адміністративних, інформаційних послуг та консультацій, дали позитивну оцінку роботі Центру обслуговування платників, а також підтвердили оперативність реагування працівників ЦОП на зауваження та пропозиції. 
На протязі I-го кварталу 2015 року, відвідувачі залишили 350 позитивних відповідей при проведенні анкетування оцінювання рівня діяльності ЦОП на поставлені питання, які відмітили спрощення в наданні послуг та суттєве поліпшення в якості обслуговування саме:
- суттєво поліпшилась якість обслуговування платників податків з відкриттям ЦОП;
- інформація на стендах відповідає в повному розмірі;
- надання послуг протягом встановлених термінів.
Скаржитись на неправомірні дії працівників ЦОП та якість наданих ними послуг платникам, які опитані протягом січня-березня 2015року, не доводилось.
Респонденти задоволені електронними сервісами, наявністю зручних засобів для комунікації та графіком роботи. Обслуговування у ЦОП платники визнали оперативним та якісним.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Квітень 2021
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 15.04.2021

Об’єднана звітність з єдиного внеску[...]

Інформація 14.04.2021

До уваги викладачів-репетиторів! Головне управління ДПС[...]

Інформація 8.04.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей, 5Роботів
Рекомендуємо!