Інформація 18.05.2016 | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1016 Переглядів

До Зведеного бюджету Галицької ОДПІ надійшло понад  79 млн. грн. акцизного податку

За січень – квітень 2016 року платники податків Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області, які реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до місцевого бюджету 61871,9 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, в тому числі за квітень 12178,7 тис.грн. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 86,2% або на 28649,8 тис.грн.

Платники податків, які виготовляють підакцизну продукцію, перерахували до державного бюджету 17153,7 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, в тому числі за квітень 4263,2 тис.грн. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 25,4% або на 3475,6 тис.грн.

Нагадуємо, платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

Галицька ОДПІ інформує, що з 11 березня 2016 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.01.2016 року №13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми №ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)». Положенням затвердили, що Реквізит «Акцизний податок» віднині обов’язковий реквізит фіскального касового чека на товари (послуги) за формою №ФКЧ -1 – Додаток 1 до Положення №13.

За рахунок погашення податкового боргу до Зведеного бюджету надійшло понад 2,1 млн. гривень

Галицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за січень – квітень 2016 року за рахунок погашення податкового боргу забезпечено надходження коштів до Зведеного бюджету в сумі 2112,9 тис. грн., в тому числі ПДВ – 732,9 тис. грн., податку на прибуток – 1131,3 тис. грн., плати за землю – 65,2 тис. грн., інших податків та зборів – 183,5 тис. гривень.

Місцевий бюджет Галицької ОДПІ поповнився на 71 млн. грн. від надходження єдиного податку 

Станом на 01.05.2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили до Місцевого бюджету 70890,3 тис. грн. єдиного податку що становить 138,1 % очікуваного показника.

Від юридичних осіб III група надійшло 17299,9 тис. грн. єдиного податку. Індикативні показники виконано на 6430,0 тис. грн., або на 159,2%.

Від юридичних осіб IV група надійшло 312,3 тис. грн. єдиного податку. Індикативні показники виконано на 38,7 тис. грн., або на 114,1%.

Фізичні особи-підприємці сплатили 53278,1 тис. грн. єдиного податку. Індикативні показники виконано на 13100,2 тис. грн., або на 132,6%.

Нагадуємо, що порядок нарахування та строки сплати єдиного податку регулюються нормами ст. 295 ПКУ. Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за звітний період. Єдинщики четвертої групи сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Платники екологічного податку Галицької ОДПІ сплатили до бюджету понад 395 тис. гривень

З початку 2016 року платники екологічного податку, які перебувають на обліку в  Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до бюджету 395,2 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 189,7 тис. грн., або на 192,3%.

Платниками екоподатку суб’єкти господарювання, які здійснюють:

- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

- скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти;

- розміщення відходів;

- утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Через «Електронний кабінет платника податків» подано 93 звіти до Галицької ОДПІ 

За січень – квітень 2016 року платники податків Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, подали 93 звіти через сервіс Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника податків».

Електронний кабінет платника податків – новий електронний сервіс веб-порталу ДПС України, який за допомогою спеціального інструмента доступу (наприклад, електронної картки платника податків) з використанням електронно-цифрового підпису дозволить платнику податків працювати з органами податкової служби в режимі реального часу.

Робота з власним Електронним кабінетом здійснюватиметься платником податків за допомогою підключеного до Інтернет-мережі персонального комп’ютера з використанням стандартних програмно-технічних засобів (браузера, картрідера тощо) за умови авторизації платника податків на веб-порталі ДПС України.

Електронний кабінет платника податків є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надаватиме безконтактні способи взаємодії платників податків та ДПС з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Призначенням Електронного кабінету платника податків є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, платник податків без використання клієнтського застосування матиме змогу:

- підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

- переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня);

- формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету;

- здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг;

- здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги (у режимі реального часу або за попередньо надісланими питаннями), замовляти та отримувати адміністративні послуги;

- оперативно переглядати актуальні, а також архівні відомості, які надано платником податків або сформовано на підставі наданих ним до ДПС документів (дані обліку, дані щодо об’єктів оподаткування, інформацію про результати перевірок, інформацію про доходи фізичної особи тощо).

З початку року Галицька ОДПІ уклала 717 договорів в електронній формі

Станом на 01.05.2016 року послугами представництва АЦСК ІДД ДФС у приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області, яке безкоштовно надає посилені сертифікати ключів, скористалося 202 платників Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

Також, з початку цього року було укладено 717 договір «Про визнання електронних документів» в електронній формі.

Перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифіката ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Акредитованого центру сертифікації ключів www.acskidd.gov.ua. Окрім того, для уникнення черг, ведеться попередній запис платників на зручний для них час.

Нагадуємо, електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Державної фіскальної служби України, а й до органів Державної служби статистики України та Пенсійного фонду.

Платники Галицької ОДПІ сплатили майже 671 млн. гривень єдиного внеску

За січень – квітень 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 670652,1 тис. грн. єдиного соціального внеску. Індикативні показники виконано на 55629,4 тис. грн., або на 109,0%.Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 7,3 % або 45707,5 тис.гривень.

Нагадаємо, на веб-порталі ДФС України працює он – лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Також всю необхідну інформацію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та консультації також можна отримати безпосередньо в Центрі обслуговування платників ГУ ДФС у Львівській області (зал №3).

До місцевого бюджету Галицької ОДПІ надійшло 3,3 млн. грн. надійшло плати за ліцензії

За січень – квітень 2016 року платники, які перебувають на обліку в Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 3283,0 тис. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що становить 107,1 % очікуваного показника.

Нагадуємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів видаються в Центрах обслуговування платників при територіальних органах ДФС.

Ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб’єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Податок на нерухомість поповнив бюджет на 6,8 млн. гривень

Станом 01.05.2016 року платники податків, які перебувають на обліку в Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 6817,8 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Індикативні показники виконано на 2049,8 тис. грн., або на 143,0%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 3778,6 тис.гривень.

Галицька ОДПІ нагадує, що платники податку – юридичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2016 рік. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і до 20 лютого 2016 року подають до державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Платники – фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року. До 1 липня 2016 року за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) буде податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів. Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

До Зведеного бюджету від платників Галицької ОДПІ надійшло 367 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

Станом на 01.05.2016 року платники податків, Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили до Зведеного бюджету 366733,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Індикативні показники виконано на 91149,4 тис. грн., або на 133,1%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 55,8% або 131342,5 тис.гривень.

У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються податковою інспекцією району, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб з початку року склала 77,6%, від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 40,4%.

Нагадуємо, що фізичні особи за результатами 2015 року подаватимуть декларацію, в якій крім визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб визначатимуть податкові зобов’язання з військового збору. Це одне із нововведень, адже декларація об’єднала звітність з ПДФО та військового збору без запровадження додаткової звітності.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році, громадянам слід подати за новою формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 2 жовтня 2015 року № 859.

Державний бюджет Галицької ОДПІ поповнився на 15 млн. гривень ПДФО з доходу у вигляді процентів

За січень – квітень 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили до Державного бюджету 15028,7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів. Індикативні показники виконано на 8118,6 тис. грн., або 217,5%.

Нагадуємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набув чинності з 01.01.2016, передбачено зменшення в 2016 році базової ставки ПДФО з 20% до 18% з пасивних доходів у вигляді процентів за депозитами, вкладами, поточними рахунками фізичних осіб.

В порядку нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб з відсотків змін немає. Податковим агентом платника податку пpи нарахуванні нa його користь доходів у виглядi відсотків є особа, що здійcнює тaкe нарахування. Банківські установи тa кредитні спілки як і раніше сплачують дo бюджету загальну суму податку на доходи фізичних осіб з суми нарахованих доходів без деталізації інформації про одержувачів процентних доходів, нарахованих по депозитних і поточних рахунках тa ощадних сертифікатах.

Платники Галицької ОДПІ сплатили до бюджету податку на додану вартість понад 190 млн.грн.

Станом на 1 травня 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету податку на додану вартість у сумі 190250,9 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 15762,2 тис. грн., або 109,0%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 39,2% або 53639,0 тис.гривень.

У загальній сумі збору до Загального фонду державного бюджету частка сплаченого ПДВ складає 43,8 %.

За січень – квітень 2016 року платникам відшкодовано 38578,0 тис. грн. податку на додану вартість на розрахункові рахунки.

До Зведеного бюджету Галицької ОДПІ надійшло понад 76 млн. грн. податку на прибуток

З початку 2016 року суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 8462,2 тис. грн. податку на прибуток. Індикативні показники перевиконано на 5556,2 тис. грн., або 291,2%.

До Державного бюджету надійшло податку на прибуток у сумі 68068,6 тис. гривень. Індикативні показники перевиконано на 3552,7 тис. грн., або 105,5%.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 57 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

Фахівці Галицької ОДПІ з початку року надали 2328 адміністративних послуг

У січні – квітні 2016 року працівниками Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області видано 504 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано 1824 інших послуг, необхідні для ведення бізнесу. Також прийнято та оброблено 15206 звітів від платників на паперових носіях, в електронному вигляді – 60126.

В Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.

У залі №3 ЦОПу надаються усні консультації кваліфікованими працівниками структурних підрозділів інспекцій м.Львова, в телефонному режимі за номерами: (032) 297-39-30, 297-39-04.

Отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів та програмне забезпечення можна в кабінеті №136, довідки телефонами (032) 297-39-89, 297-39-85.

Конфіденційна інформація належить до інформації з обмеженим доступом

За січень – квітень 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області надійшло 1 запитів на публічну інформацію: 1 – від юридичної особи. Запитувачів цікавили питання щодо: 1 – кількості офіційно працюючих платників ЄСВ.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити було вчасно розглянуто та надано відповідь.

Нагадуємо, запит на інформацію до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, електронною поштою на скриньку lv.pub.ga@sfs.gov.ua, зателефонувавши (032) 297-37-19.

 До Галицької ОДПІ на «Пульс» надійшло 3 інформаційні картки

За січень – квітень 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на «Пульс» надійшло 3 інформаційні картки. Запитувачів цікавили питання: 2 – щодо звітності та реєстрації накладних, 1 – щодо  роботи органів ДФС.

Громадяни отримали зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити оперативно розглянуто протягом одного дня. Порушені питання вирішені по суті. Претензій у заявників не було.

Шановні платники, з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертайтесь за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки.

Понад 1,6 млн. грн. надійшло до місцевого бюджету Галицької ОДПІ від платників збору за місця для паркування транспортних засобів та платників туристичного збору

Станом на 01.05.2016 року сума надходжень від платників Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області по місцевих зборах (туристичному збору та збору за місця для паркування транспортних засобів) становить 1606,6 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 555,5 тис.грн., або на 152,8%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 255,1 тис.грн., або 118,9%.

Ставка туристичного збору складає 1 відсоток вартості проживання (за вирахуванням податку на додану вартість), до вартості не включаються харчування та інші послуги.

Сподіваємось, що прогресивні тенденції розвитку туризму у місті Львові сприятимуть тому, що до нашого мальовничого та архітектурно багатого міста подорожуючі приїздитимуть частіше і, відповідно, надходження туристичного збору зростатимуть.

Суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ сплатили майже 50 млн. грн. військового збору

Станом на 01.05.2016 року суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 49557,9 тис. грн. військового збору. Індикативні показники виконано на 17497,9 тис. грн., або на 154,6%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 27888,6 тис.гривень.

Нагадуємо, що військовий збір справляється з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Платниками збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотки від об’єкта оподаткування.

Водокористувачі Галицької ОДПІ сплатили до зведеного бюджету майже 394 тис.гривень

За січень – квітень 2016 року за спеціальне використання води платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до бюджету 394,0 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 102,1 тис. грн., або на 35 відсотків.

Нагадаємо, що форма податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496.

Розрахунок заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.

Галицька ОДПІ вживає заходи щодо скорочення податкового боргу

За січень – квітень 2016 року Галицькою ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області вжито такі заходи з метою скорочення податкового боргу:

- виставлено 232 інкасових доручень на рахунки боржників відкриті у банківських установах та стягнуто 6,7 тис. грн.;

- списано безнадійний податковий борг на суму 3285,4 тис. грн., в тому числі борг підприємств, визнаних у встановленому порядку банкрутами, вимоги щодо яких не були задоволені в зв’язку з недостатністю майна банкрута на суму 3080,1 тис. гривень.

Надходження від плати за землю Галицької ОДПІ склали майже 43 млн. гривень

За січень – квітень 2016 року до Місцевого бюджету Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 42810,7 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 39042,7 тис. грн., від фізичних – 3768,0 тис. грн. Індикативні показники виконано на 9021,1 тис.грн., або на 126,7%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 14025,9 тис.гривень.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються податковою інспекцією району, частка сплаченого податку за землю склала 9,1 %.

Нагадуємо, що податкова декларація з плати за землю (орендної плати) подається до фіскального органу за місцезнаходженням земельної ділянки не пізніше 20 лютого. Сплата податку юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

З початку 2016 року до Галицької ОДПІ надійшло 10 звернень громадян

До Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за січень – квітень 2016 року надійшло 10 письмових звернень громадянина, на які надано відповідь згідно з чинним законодавством.

Усі звернення первинні, 10 звернень – індивідуальні. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно-перевірочна робота – 3, місцеві податки – 4, праця і заробітна плата – 1, податкова звітність – 1, реєстрація та облік платників податків – 1. Скарг, пропозицій та інформаційних запитів не надходило.

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

Платники транспортного податку Галицької ОДПІ сплатили до Місцевого бюджету понад 503 тис. гривень

З початку 2016 року платники транспортного податку, які перебувають на обліку в  Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до Місцевого бюджету 503,6 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 46,0 тис. грн., або на 110,0%.

Нагадуємо, що у зв’язку з набранням чинності з 1 січня Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» суттєвих змін зазнав порядок справляння транспортного податку. Тепер об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня (1,03 млн.грн.) (у 2015 році транспортний податок сплачували власники з автомобілів, які використовувалися до 5 років та мали об’єм циліндрів двигуна понад 3 тис. куб. см.).

Перелік автомобілів, вартість яких перевищує 750 мінімальних заробітних плат, визначається за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України та публікується на веб-сайті Мінекономрозвитку.

Платниками транспортного податку як і торік є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Квітень 2021
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 15.04.2021

Об’єднана звітність з єдиного внеску[...]

Інформація 14.04.2021

До уваги викладачів-репетиторів! Головне управління ДПС[...]

Інформація 8.04.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
4 Гостей
Рекомендуємо!