Свято Покрови Пресвятої Богородиці та 70-річчя утворення УПА стало великим дійством у Щирці. Сотні,тисячі людей практично з усієї Пустомитівщини зібралися на подвір’ї «Музею пам’яті жертв сталінських репресій», щоб вшанувати українських героїв. Серед них сивочолі учасники, яким сьогодні по 80-90 років, – живі свідки тих подій, які у важких умовах боролися проти двох тоталітарних режимів. Перемога або смерть було девізом їхнього життя. Їм сьогодні важко стояти, вони сиділи на лавках, але у них, як і в роки молодості, горів дух боротьби і непокори, любов до незалежної України. Продовження →