- Спаси душі їх, де всі праведні спочивають. Подай, Господи, їм вічний спокій, – промовляють священики Щирецької УГКЦ Святої Трійці Богдан Когут та Іван Курилець під час Літургії та Панахиди минулої неділі на подвір’ї, де 71 рік тому в страшних муках було закатовано двадцять шість безневинних людей, а сьогодні діє «Музей сталінських репресій у Щирці». Ці хлопці були молодими, розумними, понад усе любили Україну. Енкаведисти їх схопили у різних місцях: одного в полі за роботою, другого, який безневинно йшов дорогою, третього на рідному обійсті. Довгі роки про Щирецьку трагедію говорили пошепки. Люди боялися за себе і своїх рідних. Продовження →