Зазвичай щирчани Шевченкові роковини відзначають біля його пам’ятника. Однак цьогоріч примхи погоди: вітер, сніг із дощем – стали на заваді цій традиції. Священик УГКЦ Святої Трійці отець Богдан Когут запропонував відправити панахиду за Пророка у Церкві. Помолившись за українського Генія, отець зупинився на важливих віхах його життя. -Із 47-ми прожитих років, – говорив духовний наставник, – 24 – Тарас Григорович був кріпаком, 10 – перебував у в’язниці, ще понад три роки жив під наглядом поліції і лише 9 років був вільною людиною. Але, як ніхто інший, боронив перед чужинцями український народ. Продовження →