З нагоди Дня Соборності та Свободи України у районному Народному домі відбулося святкове зібрання
Напередодні вікопомної дати – 22 січня – Пустомитівщина разом з усією країною вкотре вшановує один із найяскравіших епізодів історії української державності – урочисте проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР на Софійській площі у Києві. «Бо можемо бути сильні, тільки якщо ми єдині», – сказала у вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Любов Сабара. Продовження →