Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

630 Переглядів

Чемпіонат України серед юніорів з вільної боротьби

З 19 по 22 квітня у місті Біла Церква, що на Київщині,  в спортивному залі ДЮСШ «Богатир» відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1996-1998 років народження.

Chempionat_Ukrai'ny

Цей чемпіонат дуже важливий та  відповідальним,  адже за  його результатами  сформують збірну команду України для участі в чемпіонаті світу та Європи. Тому,  до Білої Церкви  завітало понад 300 найдосвідченіших  спортсменів, котрі прибули  з  усіх областей України, щоб  поборотись  за почесний титул чемпіона України.

Серед членів оргкомітету були присутні головний тренер збірної команди України, заслужений тренер України Р. Савлохов, секретар Європейської федерації  боротьби Д. Харенко.

Вже традиційно до збірної команди Львівської області увійшли щирчани : Ольга Загайська (МС) та Назар Василишин (КМС).

Ольга провела три сутички у ваговій категорії до 52 кг, за вихід у фінал поступилась борчині з Житомира та  завоювала бронзову медаль.

Назар, у категорії до 74 кг,  впевнено переміг у першій сутичці, та в подальшому поступився фіналісту чемпіонату,борцю з Дніпропетровська та в загальному підсумку посів 16 місце з 40 учасників категорії.

В загальному підсумку команда Львівської області серед юніорок стала першою, а серед юніорів – четвертою.

Тренер спортсменів Степан Іванович Ткачишин задоволений результатами поєдинків та хотів би, щоб його вихованці продовжили наполегливу працю у цьому нелегкому виді спорту та в майбутньому чемпіонаті завоювали золоті медалі.