Інформація 28.01.2019 | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

342 Переглядів

Відповідальністі за нелегальні трудові відносини з 1 січня 2019 року підвищилась

 1111

Нещодавно в Галицькій райадміністрації відбулось засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення із платниками податків в якій прийняв участь начальник Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області Андрій Кобільник.

Під час зустрічі А. Кобільник наголосив, що за порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125190 гривень.

Також інформував, що ГУ ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” (далі – Розпорядження).

В рамках дії Розпорядження контролюючими органами проводяться перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше.

Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування не задекларованої праці.

Відповідно до норм трудового законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

Звернув увагу, що оформлюючи нового працівника на роботу, суб’єкту господарювання необхідно:

- укласти в письмовій формі трудовий договір (п.6 ч.1 ст.24 Кодексу законів про працю України ‎від 10 грудня 1971 року №322-VIII 2443-VIII із змінами та доповненнями). Форма трудового договору з фізичною особою затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики від 08 червня 2001 року №260 „Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю” із змінами, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27 червня 2001 року за №554/5745;

- оформити наказ про прийняття на роботу (заповнюється типова форма №П-1 „Наказ (розпорядження) про прийняття на роботу”, затверджена наказом Державного комітету статистики України від 05 грудня 2008 року №489 із змінами та доповненнями);

- повідомити орган ДФС про прийняття працівника на роботу (постанова КМУ від 17 червня 2015 року №413 „Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу”).

А.Кобільник наголосив, що після прийняття на роботу найманих працівників, роботодавці зобов’язані щомісяця подавати до фіскальних органів звітність з ЄСВ не пізніше 20-го числа місяця, що настає за базовим звітним періодом. Якщо останній день подання Звіту припадає на вихідний або святковий день, то строк подання переноситься на перший після вихідного робочий день.

З суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу, рекомендовано не допускати встановлення необґрунтованого неповного робочого дня або тижня, належним чином оформити трудові відносини з найманими працівниками, дотримуватись чинного трудового законодавства, особливо в частині оплати праці.

Про легалізацію заробітної плати та її виплату у законодавчо встановленому розмірі в Галицькій Райадміністрації

  2222

Днями заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ігор Мочерад прийняла участь у засіданнях робочої групи з легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення при Галицькій Райадміністрації.

Основною метою проведення таких засідань є інформаційно-роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання – роботодавців, які знаходяться в „групі ризику” – виплачують середню заробітну плату нижче мінімальної.

На засідання робочих груп запрошуються суб’єкти господарювання – роботодавці „«групи ризику”. Їх увагу акцентують на питаннях щодо легального використання найманої праці, збільшення розміру заробітної плати, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників.

Із запрошеними під час засідання робочих груп проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу представники Головного управління Держпраці у Львівській області, представники Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області, ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання робочої групи заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ігор Мочерад наголосив присутнім суб’єктам господарювання – роботодавцям, що 05 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження №649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та нагадав, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятого працівника є вчасне подання власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до органу ДФС за місцем основного обліку повідомлення про прийняття працівника на роботу, що передбачено Кодексом законів про працю України. Форма такого повідомлення затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015р. №413.

 Наповнення державної казни – завдяки спільним заходам з органами місцевої влади

 3333

Днями відбулась зустріч начальника Галицького управління Головного управління ДФС у Львівській області Андрія Кобільника із заступником голови Сихівської районної адміністрації Дякун  Іриною Романівною. Головною темою зустрічі було обговорення перспектив виконання місцевого бюджету у 2019 році та у січні ц.р. зокрема.

Під час зустрічі обговорили питання збільшення надходжень до місцевого бюджету, зокрема щодо розширення бази оподаткування податком на доходи фізичних осіб, вжиття заходів щодо детінізації зайнятості населення, забезпечення погашення заборгованості по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку, вжиття заходів щодо недопущення суб’єктами господарювання мінімізації сплати акцизного податку, проведення спільних обстежень щодо встановлення фактів незаконної діяльності АЗС на території обслуговування.

Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі дійшли згоди, що співпраця фахівців фіскальної служби з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району сприяє вирішенню проблемних питань та збільшенню надходжень до місцевого бюджету, тому й триватиме надалі.

 

До місцевого бюджету надійшло єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 2224200тис.гривень

Платниками Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області за 2018 року сплачено до бюджету:

- єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – 2224200 тис. грн.;

- військового збору – 173020 тис. грн.;

- податку з доходів з фізичних осіб 1668400 тис. грн.;

- єдиного податку з фізичних осіб – 265300 тис. грн.;

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 8600 тис.грн.;

- транспортного податку – 1600 тис. грн.;

- земельного податку та орендної плати – 8030 тис. гривень.

 

Від платників Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області до зведеного бюджету надійшло 34866,8 тис.грн. в рахунок погашення податкової заборгованості

Надходження від платників Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області в рахунок погашення податкової заборгованості до Зведеного бюджету за 2018 рік становлять 39758,9 тис.грн., в тому числі до Державного бюджету 34866,8 тис.гривень. Від реалізації безхазяйного майна та майна, що перейшло у власність держави, до Державного бюджету надійшло 182,5 тис.грн., до місцевого бюджету надійшло 15,8 тис.гривень.

До бюджету надійшло 1465,4 тис.грн. від наданих платникам податків розстрочок грошових зобов’язань та податкового боргу, списано безнадійного податкового боргу в сумі 130 547,4 тис.грн., в тому числі боргу банкрутів в сумі 122 880,9 тис.гривень.

 

Фахівці Галицького управління за 2018 рік надали 40783 адиіністративних послуг

У 2018 році фахівцями Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області надано 40783 адміністративних послуг, а саме:

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з ДРФО – 11867,

- надання відомостей з ДРФО – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 1605,

- реєстрація платників єдиного податку – 5561,

- надання  витягів з реєстру платників єдиного податку – 5852,

- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 5689,

- видано довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС – 2302,

- реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 483,

- реєстрація книги обліку розрахункових операцій – 4988,

- реєстрація розрахункових книжок – 904

- видано 183 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, тощо.

 

За 2018 рік до Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області надійшло 14 зверенень громадян

До Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області протягом 2018 року надійшло 14 звернень громадян. Також 7 інформаційних запитів на сервіс „Пульс”. Кожний громадянин отримав зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити були оперативно розглянуті в найкоротші терміни. Порушені питання вирішені по суті. Претензій у заявників не було.

 

За 2018 рік до Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області надійшло 20 запитів на публічну інформації

За 2018 рік до Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області надійшло 20 запитів про надання публічної інформації. Відповідно до ст.20 Закону України „Про доступ до публічної інформації” всі запити було вчасно розглянуто та надано відповіді.

 

Галицьке управління ГУ ДФС у Львівській області прийняло участь у 51 засіданні комісій з питань легалізації заробітної плати

У 2018 році працівники Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області приймали участь у 51 засіданні комісій з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та єдиного внеску, які діють при Галицькій та Сихівській районних адміністраціях Львівської міської ради, при Львівській міській раді, на яких було заслухано 384 суб’єктів господарювання, що виплачують заробітну плату менше встановленого законодавством розміру. Погодились підняти рівень заробітної плати 328 СГД.

Налагоджено співпрацю з органами місцевої влади щодо залучення платників до оподаткування місцевими податками.

На засідання міжвідомчих робочих груп та робочих груп при Галицькій та Сихівській районних адміністраціях Львівської міської ради, при Львівській міській раді  розглядались питання щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету, зменшення податкового боргу.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Травень 2020
П В С Ч П С Н
« Кві    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]

Наказ про призов громадян

НАКАЗ  Військового комісара Пустомитівського районного військового комісаріату[...]
Новини податкової

Інформація 27.05.2020

До уваги осіб, уповноважених на[...]

Інформація 26.05.2020-2

Як подати документи в податкову[...]

Інформація 26.05.2020

Електронні сервіси ДПС України на[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
2 Гостей, 2Роботів
Рекомендуємо!