Інформація 17.10.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1480 Переглядів

У розрахунку за формою №1-ДФ відображатиметься військовий збір

 Державною фіскальною службою України оприлюднено проект наказу Міністерства фінансів, яким затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку  (форма № 1ДФ) та Порядок його заповнення.
Так, у розділі 2 форми №1-ДФ буде відображатися інформація про суми утриманого податку на доходи фізичних осіб з процентів та військовий збір, а саме:
– у рядку “Оподаткування процентів” загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками). Відомості про фізичну особу-платника податку, якій нараховані доходи у вигляді процентів, не зазначаються;
– у рядку “Військовий збір” загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).
Відомості про фізичну особу-платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.
У разі проведення коригування у Розділі 2, для вилучення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку:
– “Оподаткування процентів – виключення**” потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку “Оподаткування процентів” відобразити правильну інформацію.
– “Військовий збір – виключення***” потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку “Військовий збір” відобразити правильну інформацію

Про відображення у формі № 1ДФ за ІІІ квартал 2014 року сум податку з процентів та військового збору

ДПІ у Пустомитівському районі повідомляє, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу України, починаючи з 01.08.2014 року, податковий агент (банк, кредитна спілка) при нарахуванні на користь платника податку процентів, зазначених у підпункті 170.4.1 Податкового кодексу України, в податковому розрахунку за формою №1ДФ має відображати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів і загальну суму утриманого з них податку.
Також з 03.08.2014 року запроваджено військовий збір. Утримані суми цього збору необхідно зазначити в податковому розрахунку за формою №1ДФ за ІІІ квартал 2014 року.
На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.
До набрання чинності змін до цієї форми податкові інспекції приймають форму №1ДФ, яка затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 21 січня 2014 року №49.
Однак, після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ), податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

Електронні сервіси – незамінні помічники у роботі

Останнім часом ДФС активно впроваджує в свою роботу електронні сервіси. Платники податків вже встигли оцінити їх переваги – це зручно, сучасно та дозволяє економити час.
ДПІ у Пустомитівському районі нагадує, що відповідно до положень Податкового кодексу України, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, щоденно оприлюднює на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і власному офіційному веб-сайті:
– дані з реєстру платників податку із зазначенням найменування або прізвища, імені та по батькові платника податку, дати податкової реєстрації, індивідуального податкового номера та терміну дії реєстрації платника податку;
– інформацію про осіб, реєстрацію яких як платників податку анульовано, із зазначенням індивідуальних податкових номерів, дати анулювання, причин та підстав для анулювання реєстрації.
Зокрема, на офіційному порталі ДФС України такі відомості містяться у розділах «Реєстр платників ПДВ», «Анульована реєстрація платників ПДВ».
Також працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва. Для отримання інформації з Реєстру досить знати ім`я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта. Крім того рекомендуємо платникам використовувати сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» для перевірки надійності Ваших ділових партнерів.
Докладніше з інформацією про електронні сервіси можна ознайомитися на офіційному сайті Державної фіскальної служби за посиланням: https://sfs.gov.ua/

Про оподаткування військовим збором суми вихідної допомоги при звільненні працівника

Відповідно до п.п.1.2 п.161 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема, доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами.
Форми і системи оплати праці, розцінки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами (ст. 97 КЗпП).
Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (абз. 1 ст. 21 КЗпП).
Загальні підстави, випадки та порядок припинення трудового договору встановлено ст. 36-45 КЗпП. При припиненні трудового договору працівнику виплачується вихідна допомога.
Вихідна допомога – це грошова виплата працівнику, звільненому з роботи не з його вини та яка виплачується роботодавцем з підстав та у розмірах, встановлених ст. 44 КЗпП.
Згідно п. 1 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100 сума вихідної допомоги, що виплачується при звільненні працівника обчислюється із середньомісячної заробітної плати.
Крім того, особливості визначення складу витрат платника податку на прибуток підприємств на оплату праці встановлені ст. 142 Кодексу, зокрема, п.142.2 якої встановлено, що до складу витрат платника податку включаються обов’язкові виплати, які надаються працівникам у випадках, передбачених законодавством.
Таким чином, сума вихідної допомоги, яка є обов’язковою виплатою працівнику підприємства у зв’язку з припиненням трудових відносин, підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.

Податковий календар на жовтень

ДПІ у Пустомитівському районі пропонує платникам податковий календар на жовтень 2014 року. Він допоможе вчасно сплатити податки, збори і ЄСВ та подати звітність та відповідні заяви.
Добровільна та своєчасна сплата податкових зобов’язань – найголовніший обов’язок громадськості перед державою, запорука зростання добробуту країни.
Шановні платники, не відкладайте сплату податкових зобов’язань на останній термін!
20 жовтня (понеділок)
Закінчується строк сплати:
— авансового внеску з єдиного податку фізичними особами — підприємцями, віднесеними до платників 1 та 2 груп за жовтень 2014 року;
— ЄСВ, утриманого з доходів застрахованих осіб за вересень 2014 року (крім гірничих підприємств);
— ЄСВ з нарахованого, але не виплаченого доходу за вересень 2014 року (крім гірничих підприємств);
— ЄСВ за себе фізичними особами — суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, при остаточному розрахунку за III квартал 2014 року.
Закінчується строк подання:
— декларації з ПДВ за вересень 2014 року, платниками, для яких звітним періодом є місяць;
— копій записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за вересень 2014 року в електронному вигляді. Платники, які застосовують квартальний звітний (податковий) період такі копії подають без декларації, але щомісяця в терміни, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць);
— декларації з акцизного податку за вересень 2014 року;
— розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за вересень 2014 року;
— податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом за вересень 2014 року;
— податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за вересень 2014 року платниками, які подають таку декларацію щомісячно;
— звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ до органів доходів і зборів (форма № Д4 (місячна), додаток 4 до Порядку, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454), за вересень 2014 року.
29 жовтня (середа)
Закінчується строк сплати:
— авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами за III квартал 2014 року.
30 жовтня (четвер)
Закінчується строк сплати:
— авансового внеску з податку на прибуток за жовтень 2014 року платниками податку відповідно до п. 57.1 ПКУ;
— ПДВ за вересень 2014 року платниками, для яких звітним періодом є місяць;
— акцизного податку за вересень 2014 року;
— збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за вересень 2014 року;
— збору за користування радіочастотним ресурсом України за вересень 2014 року;
— земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за вересень 2014 року;
— фіксованого сільськогосподарського податку за вересень 2014 року;
— ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за вересень 2014 року;
— військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за вересень 2014 року.

Кому слід подавати декларацію з податку на прибуток за підсумками трьох кварталів 2014 року

Право та необхідність подання декларації з податку на прибуток виникає у таких випадках:
1) платник податку, який сплачував авансові внески, за підсумками I кварталу 2014 року не отримав прибутку або отримав збиток, мав право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Такий платник податку авансових внесків у II-IV кварталах 2014 року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до державної податкової інспекції протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
2) платник податку, який за підсумками 2013 року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у 2014-2015 роках, а за підсумками I кварталу 2014 року отримав прибуток, повинен подавати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
За підсумками трьох кварталів декларацію з податку на прибуток слід подати не пізніше 10 листопада 2014 року та сплатити податок на прибуток не пізніше 19 листопада 2014 року.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Травень 2021
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 15.04.2021

Об’єднана звітність з єдиного внеску[...]

Інформація 14.04.2021

До уваги викладачів-репетиторів! Головне управління ДПС[...]

Інформація 8.04.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей
Рекомендуємо!