Інформація 14.07.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1312 Переглядів

Спрощенці Пустомитівщини з початку року сплатили до бюджету понад 8 млн. грн. єдиного податку

Протягом I півріччя 2014 року платники податків ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 8397,3 тис. грн. єдиного податку. Більше 79 відсотків цієї суми надійшло від спрощенців-приватних підприємців, яких у районі налічується 2,6 тисячі. 
Від приватних підприємців місцевий бюджет отримав 6636,5 тис. грн., що більше на 555,2 тис. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Підприємства-юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 1760,8 тис. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 1138,9 тис. грн. порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

До місцевого бюджету Пустомитівського району надійшло понад 42 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

З початку року 2014 року платники податків Пустомитівського району сплатили до місцевих бюджетів 42,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 2,8 млн. грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. 
У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні-червні 2014 року склала 70,1%, а від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 36,4%.

З початку року платники Пустомитівщини спрямували до зведеного бюджету 115,6 млн. гривень

За 6 місяців 2014 року до бюджетів усіх рівнів від платників Пустомитівського району надійшло 115,6 млн. гривень. При цьому державний бюджет отримав 56,1 млн. гривень. 
До місцевих бюджетів з початку року мобілізовано 46,9 млн. грн., що становить майже 59,3% всіх надходжень. Основна складова доходів місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 42,1 млн. гривень.
Вагомий внесок у наповнення казни зробили приватні підприємці району, які працюють на спрощеній системі оподаткування – 6,6 млн. грн., на 0,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Понад 22 млн. грн. податку на прибуток надійшло з початку року до державного бюджету

З початку 2014 року 72 платники авансових внесків з податку на прибуток, які перебувають на обліку в ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, сплатили 22,2 млн. грн. податку на прибуток, що на 1,9 млн. грн. перевищує планове завдання січня-червня 2014 року. 
Нагадаємо: не сплачують авансові внески та подають річну звітність суб’єкти підприємницької діяльності, дохід яких не перевищує 10 млн. грн., неприбуткові та новостворені платники податків. Суб’єкти господарювання – юридичні особи, дохід у яких за останній звітний податковий період перевищив 10 млн. грн., подають декларацію за результатами звітного року, при цьому, щомісячно сплачують авансові платежі.
У 2014 році ставка податку на прибуток становить 18 відсотків.

Як виправити помилку у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних?

Виправлення помилки в Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) здійснюється методом «сторно» за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення такої помилки. 
Коригування помилкових записів у Реєстрі не призводить до потреби формування нових (уточнюючих) реєстрів. Це відповідно до п. 1 р. І Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708
(далі – Порядок).
Пунктом 2 р. V Порядку визначено, що при виправленні помилки методом «сторно» до Реєстру одночасно вноситься два записи: помилковий запис із знаком «–» та правильний запис із знаком «+».
Метод «сторно» здійснюється шляхом зворотного запису на величину помилки в тому звітному періоді, у якому вона виявлена. При здійсненні такого зворотного запису платником податку:
- в колонці 1 розділів I та/або II Реєстру зазначається порядковий номер запису;
- в колонках 2 – 6 розділу I та/або колонках 2 – 7 розділу II Реєстру дублюються реквізити документа, кількісні показники якого сторнуються;
- у відповідних колонках 7 – 12 розділу I та/або колонках 8 – 16 розділу II Реєстру кількісні показники зазначаються з відповідним знаком «+»
чи «-».
При цьому, якщо виправлення помилки потребує подання платником податку уточнюючого розрахунку, то до виду документа додається літера «У» (наприклад: ПНПУ). Крім того, запис щодо включення показників такого документа до уточнюючого розрахунку зазначається окремим рядком у рядку «З них включено до уточнюючих розрахунків за звітний період» Реєстру.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Квітень 2021
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 22.03.2021

Гаряча лінія. Днями у Львівській ДПІ[...]

Інформація 17.03.2021

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»[...]

Інформація 16.03.2021-1

Шановні платники! Оцініть переваги електронного[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей, 1 Робот
Рекомендуємо!