Інформація 27.10.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1432 Переглядів

Про втрату документів вчасно повідомте орган ДФС

ДПІ у Пустомитівському районі повідомляє, що у разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів платник податків зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому Податковим кодексом України для подання податкової звітності, та контролюючий орган, яким було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації. 
Крім того, платнику необхідно відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження повідомлення до контролюючого органу.
Нагадаємо, для цілей оподаткування платник податків повинен вести облік доходів, витрат та інших показників на підставі зазначених документів. Формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами – не допускається.
Суб’єкт господарювання зобов’язаний забезпечити зберігання документів (вказаних в абзаці першому), а також документів, пов’язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи.
Відповідна норма передбачена ст. 44 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями. Також, з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 135.01).

Електронні сервіси – новий рівень спілкування податкової з платниками

Спілкування засобами електронного зв’язку стало нормою у податковому відомстві. Паперова звітність, черги, відвідування податкової інспекції відходять у минуле. Надіслати звітність, одержати консультацію чи роз’яснення тепер платники податків можуть з допомогою свого персонального комп’ютера. 
ДПІ у Пустомитівському районі повідомляє, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщені сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Вони допоможуть сформувати, перевірити та надіслати податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також одержати іншу корисну інформацію. 98% платників податків Чернігівщини подають звітність з податку на додану вартість в електронному вигляді, оскільки оцінили переваги такого сервісу.
Є й інші зручні та корисні сервіси. «Реєстр платників ПДВ» щоденно оприлюднює інформацію про реєстрацію платників податку на додану вартість.
«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – допоможе перевірити надійність ділових партнерів, оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків. Для того, аби перевірити надійність ділового партнера достатньо знати код ЄДРПОУ або ж точну його назву, ввести таку інформацію в одне з полів і система здійснює пошук в базах даних, доступних для публічного використання. Й оперативно повідомляє важливу інформацію.
На сервісі «Інформаційно-довідковий ресурс» у формі запитань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України за різними напрямками податкового та митного законодавства.
Можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації, як платники ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду допоможе сервіс «Анульована реєстрація платників ПДВ».
«Пульс» – це упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають у сфері адміністрування податків, а також під час здійснення митного контролю чи оформлення.
«Декларування on-line» надає змогу підприємцям та громадянам заповнити декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді.
«Реєстр страхувальників» – інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер та клас професійного ризику.
Також на веб-порталі ДФС розміщені сервіси «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації».
Всі ці сервіси допоможуть вам почуватися комфортно при поданні звітності та сплаті податків, обирати чесних і порядних партнерів по бізнесу, а також оперативно одержати потрібну інформацію.

Як надати пояснення до декларації, якщо звітуєте
в електронній формі?

Платники податків мають змогу подати податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку. У разі, якщо у них виникає необхідність подати разом з такою декларацією доповнення до неї, які складаються в довільній формі, не мають затвердженого формату (стандарту) електронного вигляду та вважаються невід’ємною частиною податкової декларації, вони можуть зробити це наступним чином. 
Пояснення, копії дозволів тощо, подаються до контролюючих органів особисто або через уповноважену на це особу. Також, такі доповнення до декларації можна надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення. Крім того, таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.
Нагадаємо, податкова декларація подається за вибором платника, в один із таких способів:
а) особисто платником або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
При поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв’язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
Відповідна норма визначена п.46.4 ст.46, п.49.3 ст.49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями та Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженого наказом ДПА України від 10.04.08 №233. Також, з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 135.03).

На Пустомитівщині протягом 2014 року видано близько 2,5 тисячі реєстраційних номерів

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області протягом січня-вересня 2014 року видано 2454 реєстраційних номерів облікової картки платника податків жителям району. 
Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податку можна в Центрі обслуговування платників, а також за місцем отримання доходів.
За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Тоді у паспорті платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб – платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру, а саме за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта. З початку року 8 громадян відмовилися від реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Шановні жителі Пустомитівщини! Нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до облікової картки платника податків з метою збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб (паспортних даних: зміни прізвища, або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган Міндоходів для внесення відповідних змін. Звертайтеся у ЦОП за адресою: м.Пустомити, вул. Радоцинська, 1 зал №3 «Видача довідок та дозвільних документів».
Оскільки проводиться звірка з Міграційною службою України, щодо внесення відповідних змін для отримання паспорта громадянина України, реєстрації місця проживання, надання документів для виїзду за кордон, у разі своєчасних змін облікових даних – не виникнуть розбіжності в реєстраційних даних.

Понад 6 тисяч послуг надали фахівці Центру обслуговування платників Пустомитівщини

З початку 2014 року фахівці ДПІ у Пустомитівському районі в Центрі обслуговування платників надали 6233 адміністративних послуг.
Найбільше до ЦОП зверталися за наданням таких послуг (довідок):
- 2454 реєстраційних номерів облікової картки платника податків;
- 184 довідок про зняття з обліку платників єдиного внеску;
– 234 довідок про взяття на облік платника податків;
- 227 довідок про відсутність зі сплати податків, зборів платниками податків,
які припиняють підприємницьку діяльність;
- 352 довідку про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію);
- 38 витягів платника ПДВ;
- 49 торгових патенти;
- 314 реєстрація платника єдиного податку;
- 314 надання витягу платника єдиного податку;
- зареєстровано 415 книг обліку доходів платника єдиного податку;
- 423 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів;
- зареєстровано 91 реєстраторів розрахункових операцій;
- зареєстровано 656 книг обліку розрахункових операцій;
- зареєстровано 237 розрахункових книг;
- внесено 14 установ до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Крім того, працівниками інспекції протягом трьох кварталів прийнято понад 20 тисяч податкових декларацій та розрахунків.
У Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні та тематичні стенди із необхідною інформацією. Ознайомитись з останніми змінами податкового законодавства можна з екрану монітору, що розміщений у ЦОП. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу ЦОП встановлено скриньки для заяв та пропозицій.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>