Інформація 27.05.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1501 Переглядів

Порядок накладення електронних цифрових підписів посадових осіб суб’єктів господарювання на податкову звітність

Платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. 
Після підготовки платником податків податкового документа в електронному вигляді на нього накладаються електронні цифрові підписи (далі – ЕЦП) посадових осіб платника податків у такому порядку:
- першим – ЕЦП головного бухгалтера (бухгалтера),
- другим – ЕЦП керівника,
- третім – ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.
За відсутності у платника податків посади бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податків накладаються у такому порядку:
- першим – ЕЦП керівника,
- другим – ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків.
Платником податків фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності електронні цифрові підписи накладаються у такому порядку:
- першим – ЕЦП платника податків – фізичної особи,
- другим – ЕЦП, що є аналогом відбитка печатки платника податків (за наявності).
Відповідна норма визначена пп.7.1 п.7 р. ІІІ Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233. Також з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 135.03).

Чи звільняється від обов’язку подавати податкову звітність суб’єкт господарювання, який призупиняє на певний період ведення своєї діяльності?

Якщо платник податків вирішив на певний період призупинити ведення своєї господарської діяльності, то податкову звітність він все рівно повинен подавати. Тобто, платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом України звітний період (далі – ПКУ) подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до ПКУ незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді. 
Таким чином звітність подається до контролюючого органу, в якому платник перебуває на обліку до моменту ліквідації платника податку.
Подання податкової декларації визначено ст.49 ПКУ. Також з цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 135.02).

Під час зустрічі з платниками обговорювали відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій державної позики

Нещодавно заступник начальника ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Олександр Іванович Школін разом із начальником управління оподаткування та контролю окремих об’єктів та операцій Наталією Любомирівною Мигаль зустрілися із підприємницькими колами району, які отримують бюджетне відшкодування податку на додану вартість. 
Дана зустріч обумовлена змінами до чинного законодавства України, щодо відшкодування платникам сум податку на додану вартість, які були заявлені до 01.01.2014 року та не відшкодовані, шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики.
Олександр Іванович повідомив присутнім, що Законом України від 27.03.2014 р. №1165-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» передбачено, що платники податку на додану вартість, які мають суми податку, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року і не відшкодовані станом на 03.04.2014 року (дата набрання чинності Закону), зможуть оформити облігації внутрішньої державної позики зі строком обігу 5 років.
Разом з тим Олександр Школін наголосив, що зазначене нововведення здійснюється виключно на добровільних засадах. У разі виявлення бажання отримати бюджетне відшкодування ПДВ саме через оформлення облігацій платникові податків необхідно лише подати до органу Міндоходів відповідну заяву. У свою чергу органи Міндоходів передають органам, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, реєстри платників із висновками про суми відшкодування ПДВ. Після цього органи казначейства у 5-денний строк видають платникам облігації внутрішньої державної позики.
“При цьому оформлення облігацій прирівнюється до отримання платником податків бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунка на рахунок платника ПДВ” – підкреслив Олександр Іванович.
Наталія Мигаль, відповідаючи на численні запитання, зокрема, щодо переваг бюджетного відшкодування шляхом оформлення облігацій, розповіла присутнім, що облігації внутрішньої державної позики матимуть купони з прибутковістю, нарахування доходу за облігаціями буде здійснюватись кожне півріччя, з можливістю погашення основної суми боргу.
“Іншими словами, облігації внутрішньої держпозики – це гарантія компенсації сум податку на додану вартість, які не відшкодовані з бюджету, та цінний папір, який приносить дохід підприємству” – запевнила наостанок Наталія Любомирівна.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Березень 2024
П В С Ч П С Н
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Стрічка новин

Інтерв'ю з письменником

                                      «Час минає й слідів[...]

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]
Новини податкової

Інформація 10.02.2022-3

Навчальний семінар з актуальних питань[...]

Інформація 10.02.2022-2

На «гарячій лінії» у Львівській[...]

Інформація 10.02.2022-1

У Львівській ДПІ відбувся семінар -[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей
Рекомендуємо!