Інформація 27.01.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1425 Переглядів

У період подачі річної звітності сервісні центри Міндоходів працюватимуть до „останнього відвідувача”

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко доручив керівникам Головних управлінь Міндоходів у регіонах створити максимально зручні умови для подання податкової звітності платниками через Центри обслуговування платників податків. 
Як відомо, у перші два місяці року платникам потрібно подавати звітність як за попередній звітний місяць, так і за рік з окремих видів податків. Крім того, триває й компанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Саме тому у цей період різко зростає кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників.
Для уникнення зайвого ажіотажу, черг та незручностей на період подачі звітності Центри обслуговування платників працюватимуть у посиленому режимі за принципом „до останнього відвідувача”.
Також за дорученням Міністра будуть створені додаткові місця для реєстрації податкової звітності та всі умови для того, щоб за необхідності забезпечити надання усім бажаючим консультацій та роз’яснень щодо заповнення звітності.
У тих Центрах, де фіксуватиметься занадто велика кількість звітуючих, Олександр Клименко доручив організувати попередній запис відвідувачів на день та час подачі звітності чи отримання ключа цифрового підпису.
„Я хотів би звернутися до платників з проханням вчасно, не відкладаючи на останній день, подати звітність. Це зекономить час як безпосередньо звітуючим, так і фахівцям Міндоходів”, – підкреслив Міністр.
Загалом за 20 днів січня кількість відвідувачів Центрів обслуговування платників склала майже 2 млн., що майже на 350 тис. більше, ніж за весь грудень 2013 року.
Нагадуємо, що платники податків можуть скористатися сервісом електронного декларування. Подача звітності в електронному вигляді позбавляє декларанта необхідності відвідування органів доходів і зборів. Для того, щоб скористатися можливостями сервісу платникам потрібно мати відповідне програмне забезпечення та електронний цифровий підпис, отримати який можна у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів Міндоходів безкоштовно.

З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян

Громадяни України зобов’язані до 1 травня 2014 року подати до територіальних органів Міндоходів за своїм місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи, одержані громадянами в 2013 році. 
Обов’язково мають подати декларацію громадяни, які протягом минулого року отримували:
- доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався;
- у разі отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом ( в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
- у разі отримання нецільової благодійної допомоги, якщо її загальна сума перевищує місячний прожитковий мінімум помножений на 1,4 (за 2013 рік – 1610 грн.);
- отримання доходів від двох і більше податкових агентів і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих такими податковими агентами за 2013 рік перевищила 137640 гривень;
спадку (подарунків), одержаних від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;
- доходи від продажу інвестиційних активів, якщо їх вартість перевищує місячний прожитковий мінімум помножений на 1,4 (за 2013 рік – 1610 грн.);
- іноземних доходів.
Податкова декларація подається до територіального органу Міндоходів в один із таких способів за вибором платника податку:
- в паперовій формі особисто платником або уповноваженою на це особою;
- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, (граничний термін подання річної декларації для громадян 1 травня звітного року);
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін.
Подати декларацію в електронній формі можна за допомогою сервісу «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який розміщений на веб-порталі Міндоходів в розділі «Декларування он-лайн» за адресою: https://minrd.gov.ua/incomedecl
Визначену в податковій декларації за 2013 рік суму податкового зобов’язання фізична особа зобов’язана самостійно сплатити до бюджету до 1 серпня 2014 року.
Сума, яка має бути повернена платнику податку за наслідками податкової декларації за 2013 рік, зараховується на банківський рахунок платника податку протягом 60 календарних днів після подання такої декларації.
Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають отримати податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати протягом всього 2014 року.
Шановні громадяни! Запрошуємо Вас відвідати ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області та завчасно задекларувати доходи, отримані у 2013 році.
Отримати кваліфіковану допомогу в заповненні декларації можна у Центрі обслуговування платників податків ДПІ району.

Протягом 2013 року суб’єктами господарювання сплачено понад 230 тис. грн. фіксованого сільгоспподатку

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного Управління Міндоходів у Львівській області обліковується 98 платників фіксованого сільськогосподарського податку. Протягом 2013 року ними задекларовано та сплачено до місцевого бюджету 230,4 тис. грн., що на 60,9 тис.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року (169,5 тис.грн). 
Нагадуємо, що сплатити фіксований сільськогосподарський податок за грудень 2013 року слід не пізніше 30 січня 2014 року. Порядок обчислення та плати фіксованого сільгоспподатку регулюється положеннями глави 2 Розділу XIV Податкового кодексу України.
Сплата фіксованого сільськогосподарського податку проводиться щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця. Розмір податку становить третину суми, визначеної на кожний квартал від річної суми податку, у таких розмірах: перший квартал – 10 відсотків, другий – 10, третій – 50, четвертий – 30.

Про підсумки роботи ДПІ у Пустомитівському районі за 2013рік

За підсумками 2013 року від платників податків ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області надійшло 227,2 млн.грн. платежів. Із загальної суми надходжень до Державного бюджету мобілізовано 108,1 млн.грн. податкових надходжень, до місцевих бюджетів – 118,8 млн.грн. 
Найбільшу частку надходжень державного бюджету становили податок на прибуток – 33,1 млн. грн, податок на додану вартість – 70,6 млн. грн., що відповідно становить 30,6% та 65,4% всіх надходжень.
Найбільшу частку надходжень місцевого бюджету склали податок на доходи фізичних осіб – 71,6%, що складає 85,1 млн.грн., єдиного податку – 12,3%, що складає 14,7 млн.грн., плата за землю – 8,2%, що складає 9,8млн.грн.

Протягом 2013року до Центру обслуговування платників звернулося більше 92 тисячі пустомитівчан

Аналізуючи підсумки роботи Центру обслуговування платників, перший заступник начальника ДПІ у Пустомитівському районі Олег Олексів зазначає, що сервісна служба високого рівня значно підвищує ефективність роботи та створює сприятливий податковий клімат. Про це свідчить кількість наданих адміністративних послуг. 
З початку року до Центру обслуговування платників ДПІ у районі надійшло більше 92 тисячі звернень, щодо отримання адміністративних послуг, надання звітності, отримання консультацій та відповідей на інформаційні звернення. Близько 4,5 тисячі звернень платників стосувались видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків. Прийнято та опрацьовано більше 78 тисяч податкових декларацій, звітів та розрахунків платників. З питань видачі довідок, патентів, свідоцтв та інших дозвільних документів до Центру звернулось понад 2 тисячі суб’єктів господарювання та громадян. Платники отримали більше 4 тисяч адміністративних послуг.
«Покращання умов обслуговування бізнесу, економія часу платників та злагоджена робота колективу створюють атмосферу довіри та партнерства між державою та бізнесом», — підкреслив Олег Олексів..


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Квітень 2021
П В С Ч П С Н
« Бер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 22.03.2021

Гаряча лінія. Днями у Львівській ДПІ[...]

Інформація 17.03.2021

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»[...]

Інформація 16.03.2021-1

Шановні платники! Оцініть переваги електронного[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
2 Гостей, 1 Робот
Рекомендуємо!