Інформація 20.12.2016-2 | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

684 Переглядів

За «алкогольно-тютюнові» ліцензії до скарбниці Галицької ОДПІ надійшло понад 13 млн. гривень

За одинадцять місяців 2016 року платники, які перебувають на обліку в Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 13194,9 тис.грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що становить 116,0 відс. очікуваного показника. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень склав 107,3 відс. або надійшло на 902,2 тис.грн. більше.

Нагадуємо, що з 13.10.2016 набрав чинності Закон України від 20.09.2016 №1534-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» щодо оптової торгівлі алкогольними напоями, виготовленими з власного (не придбаного) виноматеріалу» (далі – Закон №1534).

Зазначеним Законом скасовано обов’язкове отримання ліцензії на оптову торгівлю суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових) та виробляють їх з виноматеріалів (виноградних, плодово-ягідних або медових) виключно власного виробництва (не придбаних), та здійснюють оптову торгівлю зазначеними алкогольними напоями.

Платниками Галицької ОДПІ сплачено 125 млн.гривень плати за землю

За січень – листопад 2016 року до місцевого бюджету Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 124833,4 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 110208,5 тис.грн., від фізичних – 14624,9 тис.гривень. Прогнозні показники перевиконано на 19134,9 тис.грн., виконання становить 118,1 відсотка. У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень склав 44,0відс., або надійшло на 38167,6 тис.грн. більше.

Нагадуємо, що плата за землю є складовою податку на майно та надходить до місцевих бюджетів. Нарахування фізичним особам сум земельного податку здійснюється податковими інспекціями, які видають платникові податкове повідомлення-рішення. Громадяни мають сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення .

Плата за землю включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок, який сплачують власники землі та землекористувачі, та орендну плату – орендарі земельних ділянок фізичні і юридичні особи.

Власники земельних ділянок – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні, а також територіальні громади та держава щодо земель комунальної та державної власності відповідно.

Землекористувачі – це юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди .

Відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДФС. Громадяни мають сплатити податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення через установи банків та поштові відділення.

Варто зазначити, що за несвоєчасну сплату податку фізичній особі нараховується штраф та пеня в залежності від кількості днів затримки сплати.

Водокористувачі Галицької ОДПІ сплатили до зведеного бюджету понад 1,3 млн.гривень

За січень – листопад 2016 року за спеціальне використання води платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до бюджету 1355,1 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 483,3 тис. грн., або на 55,4 відсотків.

Нагадаємо, що форма податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496.

Розрахунок заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.

Місцева скарбниця Галицької ОДПІ поповнилась на 2,4 млн.гривень від надходжень транспортного податку

З початку 2016 року платники транспортного податку, які перебувають на обліку в Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, перерахували до Місцевого бюджету 2429,4 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 1286,0 тис. грн., або на 212,5 відсотків.

Нагадуємо, що у зв’язку з набранням чинності з 1 січня Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» суттєвих змін зазнав порядок справляння транспортного податку. Тепер об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня (1,03 млн.грн.) (у 2015 році транспортний податок сплачували власники з автомобілів, які використовувалися до 5 років та мали об’єм циліндрів двигуна понад 3 тис. куб. см.).

Перелік автомобілів, вартість яких перевищує 750 мінімальних заробітних плат, визначається за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України та публікується на веб-сайті Мінекономрозвитку.

Платниками транспортного податку як і торік є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти.

За одинадцять місяців до Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 64 звернення громадян

До Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області з початку 2016 року надійшло 52 письмових звернень громадянина, на які надано відповідь згідно з чинним законодавством.

Усі звернення первинні, 61 звернень – індивідуальні (в т.ч. 2 звернення – анонімні) та 3 – колективні. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно-перевірочна робота – 14, місцеві податки – 7, праця і заробітна плата – 7, податкова звітність – 2, реєстрація та облік платників податків – 11, інформування про ухилення від сплати податків – 10, відмова в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків – 6, єдиний соціальний внесок – 1, щодо виконання судових рішень – 1, реструктуризація податкового боргу – 2, інші питання, що належать компетенції ДФС – 2, податок на доходи фізичних осіб – 1.

Скарг, пропозицій та інформаційних запитів не надходило.

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

З початку року антикорупційним сервісом «Пульс» скористались 6 громадян

З початку 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на «Пульс» надійшло 6 інформаційних карток. Запитувачів цікавили питання: 3 – щодо звітності та реєстрації накладних, 2 – щодо роботи органів ДФС, 1- щодо роботи центру обслуговування платників.

Громадяни отримали зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити оперативно розглянуто протягом одного дня. Порушені питання вирішені по суті. Претензій у заявників не було.

Шановні платники, з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертайтесь за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки.

За січень – листопад 2016 року до Галицької ОДПІ надійшло 18 запитів на публічну інформацію

З початку 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області надійшло 18 запитів на публічну інформацію: 11 – від юридичних осіб, 7 – від фізичних осіб.

Запитувачів цікавили питання щодо: щодо кількості офіційно працюючих платників ЄВ – 2, про податковий кредит – 1, про відкриті рахунки – 1, про податкові пільги – 1, щодо суми відшкодованого ПДВ – 1, про перевірку -2, чи є платником ПДВ – 1, інформація про доходи третіх осіб – 1, податкова звітність – 1, звірка по платежах – 1, про орендну плату за землю –  2, податкова адреса юридичної особи – 1, припинення діяльності – 1, сплата за місця паркування транспортних засобів – 1, інформація про доходи – 1.

Відповідно до ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити було вчасно розглянуто та надано відповідь.

Нагадуємо, запит на інформацію до Галицької ОДПІ Головного управління у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 79003, м.Львів, вул.Стрийська, 35, електронною поштою на скриньку lv.pub.ga@sfs.gov.ua, зателефонувавши (032) 297-37-19.

З початку 2016 року платниками Галицької ОДПІ укладено 3636 договорів про подання звітності в електронній формі

У січні – листопаді 2016 року, скориставшись послугами представництва АЦСК ІДД ДФС у приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області, яке безкоштовно надає посилені сертифікати ключів, платниками податків Галицької ОДПІ було укладено 3636 договорів «Про визнання електронних документів» в електронній формі.

Перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифіката ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Акредитованого центру сертифікації ключів www.acskidd.gov.ua. Окрім того, для уникнення черг, ведеться попередній запис платників на зручний для них час.

Нагадуємо, електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Державної фіскальної служби України, а й до органів Державної служби статистики України та Пенсійного фонду.

Фахівці Галицької ОДПІ з початку року надали 14597 адміністративних послуг

У січні – листопаді 2016 року працівниками Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області видано 6761 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано 7836 інших послуг, необхідних для ведення бізнесу. Також прийнято та оброблено 201967 звітів від платників, на паперових носіях – 38121, в електронному вигляді – 160540. Через «Електронний кабінет платника податків» – 3309 звітів.

В Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.

У залі №3 ЦОПу надаються усні консультації кваліфікованими працівниками структурних підрозділів інспекцій м.Львова, в телефонному режимі за номерами: (032) 297-39-30, 297-39-04.

Отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів та програмне забезпечення можна в кабінеті №136, довідки телефонами (032) 297-39-89, 297-39-85. 


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Травень 2021
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 12.05.2021-3

ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО   Львівська державна податкова[...]

Інформація 12.05.2021-2

Соціальна підтримка платників податків на період[...]

Інформація 12.05.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей
Рекомендуємо!