Інформація 14.02.2014. | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

1596 Переглядів

Збільшено максимальний розмір бази нарахування єдиного внеску

Кабмін постановою від 29 січня 2014 №31 вніс зміни до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб, затвердженого постановою КМУ від 02.03.2011 р. №178. 
Відповідно до змін нарахування єдиного внеску здійснюється в межах максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на кожну особу, що дорівнює сімнадцяти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб (у попередній редакції – п’ятнадцяти) .
Також встановлено, що платники подають до територіальних органів доходів і зборів звіти про нарахування та сплату єдиного внеску у терміни, порядку та за формою, яка встановлюється Міндоходів за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Спрощенці Пустомитівщини сплатили до бюджету за 2013рік більше 1 млн. грн. єдиного податку

Протягом січня 2014 року платники податків ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 1249,5 тис. грн. єдиного податку. Більше 84 відсотків цієї суми надійшло від спрощенців-приватних підприємців, яких у районі налічується 2,5 тисячі. 
За січень 2014 року від приватних підприємців місцевий бюджет отримав 1116,2 тис. грн., що більше на 54,9 тис. грн. у порівнянні з січнем минулого року. Підприємства-юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили до місцевого бюджету 133,3 тис. грн. єдиного податку. Бюджет отримав додаткових 67,8 тис. грн. порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

Понад 58 тис. грн. за січень перерахували до бюджету платники збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області перебуває на обліку 312 платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, з них 90 юридичних осіб та 221 фізична особа-підприємець. Протягом січня 2014 року ними задекларовано та сплачено до Державного бюджету 58,1 тис. грн. збору, що на 3,6 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. 
Нагадаємо, що платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво. Збір обраховується за ставкою 1,5% від виручки (товарообороту), одержаних на всіх етапах реалізації даної продукції.

На Пустомитівщині протягом січня 2014 року видано більше 200 реєстраційних номерів

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області протягом січня поточного року видано 241 реєстраційний номер облікової картки платника податків жителям району. 
Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податку можна в Центрі обслуговування платників, а також за місцем отримання доходів.
За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Тоді у паспорті платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб – платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру, а саме за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта.
Шановні жителі Пустомитівщини! Нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб (паспортних даних або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган Міндоходів для внесення відповідних змін. Звертайтеся у ЦОП за адресою: м.Пустомити, вул. Радоцинська, 1, зал №3 «Видача довідок та дозвільних документів».

Декларування – 2014: перші результати

За перший місяць 2014 року згідно з поданими деклараціями до ДПІ у Пустомитівському районі ГУ Міндоходів у Львівській області підлягає до сплати 15,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 
Так, 1 громадянин задекларував дохід від продажу рухомого та нерухомого майна, 2 громадянина – доходи у вигляді спадщини, 1 особа – доходи від здачі в найм нерухомого майна.
Натомість правом на отримання податкової знижки скористались 9 громадян, які отримають 9,2 тис. грн. податкового кредиту за навчання.
Шановні громадяни! Не зволікайте та заздалегідь сумлінно виконайте свій громадянський і конституційний обов’язок – задекларуйте отримані доходи і не відкладайте свій візит до органів Міндоходів на останні дні визначеного терміну. Наголошуємо, що метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податкової знижки – певної суми податку, сплаченого з їх заробітної плати протягом попереднього року. Останній термін подання річної декларації – 30 квітня 2014 року, а для бажаючих отримати податкову знижку – 31 грудня поточного року.
Запрошуємо мешканців району, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, завітати за адресою: м.Пустомити, вул.Радоцинська,1, Центр обслуговування платників.

До місцевого бюджету Пустомитівського району за січень 2014 року надійшло більше 700 тис. грн. плати за землю

Статтею 269 Податкового кодексу України встановлено, що платниками плати за землю є: власники земельних ділянок і земельних часток (паїв), і землекористувачів, а платниками орендної плати – орендарі земельних ділянок. 
За січень 2014 року до місцевого бюджету району від юридичних і фізичних осіб надійшло 741,9 тис грн. плати за землю. В порівнянні з відповідним період минулого року надійшло на 33,7 тис. грн. більше.

Зустріч з представниками бізнесу Пустомитівщини

Днями в ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області відбулась зустріч представників малого та середнього бізнесу з начальником ДПІ у районі Романом Миськівим на тему: «Платникам податків – створення комфортних умов для ведення бізнесу, якісний сервіс та захист їх інтересів». 
На початку заходу Роман Миськів зазначив: «Фахівці органів Міндоходів відмовились від фіскальних методів роботи на користь сервісного обслуговування кожного платника. Простота та зручність процедур реєстрації, звітування, сплати податків, зменшення часу на адміністрування платежів, запровадження зручних електронних сервісів, новітніх технологій – все це та багато іншого належить до пріоритетних завдань органів Міндоходів».
Під час виступу начальник інспекції акцентував увагу на успішному функціонуванні Центру обслуговування платників у ДПІ району. З його відкриттям у платників з’явилась можливість отримати весь спектр адміністративних послуг щодо реєстрації, проведення звірок, приймання звітності в електронному вигляді, послуг Інтернет-мережі, видачі довідок, а також кваліфіковані консультації. Діяльність сервісного Центру ґрунтується на засадах надання повної та достовірної інформації в максимально стислі терміни.
Роман Миськів також ознайомив присутніх з основними положеннями Стратегічного плану розвитку Міндоходів на 2013 – 2018 роки. Зокрема, він зазначив, що цей Стратегічний план визначає базові принципи, стратегічні напрями, цілі та завдання розвитку Міндоходів, виконання яких забезпечить реалізацію державної політики у податковій та митній сфері з урахуванням сучасних тенденцій та особливостей розвитку України.
На завершення керівник району відповів на численні запитання, що хвилюють представників бізнесу, та визначив спільні позиції для їх вирішення.
Підсумовуючи зустріч, її учасники запевнили, що співпраця, взаємодопомога та підтримка зворотного зв’язку між бізнес-спільнотою і фахівцями органів Міндоходів продовжуватиметься й надалі.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>