Інформація 09.03.2016 | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

961 Переглядів

Платники єдиного податку 3-ї групи протягом року можуть змінити ставку з 3% на 5% у разі анулювання реєстрації платником ПДВ

ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що у платника єдиного податку третьої групи, який застосовує ставку єдиного податку 3%, анулюється реєстрація платника ПДВ у разі обрання ним ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає ПДВ до складу єдиного податку (5%).
У разі анулювання реєстрації платника ПДВ, платник єдиного податку, що застосовує ставку 3%, зобов’язаний перейти на сплату єдиного податку за ставкою 5% шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено анулювання реєстрації платником ПДВ.
Отже платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ та оподатковують дохід за ставкою в розмірі 3%, мають право протягом року змінити ставку на 5% за умови анулювання їх реєстрації як платників ПДВ.
Зазначена норма передбачена п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу України.

Оподаткування пенсій у 2016 році

Державна податкова інспекція у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області інформує, що Верховною Радою України 24.12.2015 був прийнятий Закон України №909, яким внесено зміни до деяких норм Податкового кодексу України.
Так, у 2015 році було дві ставки ПДФО – 15% та 20% в залежності від розміру доходу. З 1 січня 2016 року запроваджено одну базову ставку оподаткування податком на доходи фізичних осіб у розмірі 18% для доходів у вигляді заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами та інших доходів, незалежно від їх розміру.
З минулого року вперше почали оподатковувати пенсії громадян, ця норма буде діяти і в 2016 році. Нагадаємо, що податок сплачується з пенсій, які перевищують розмір 3 мінімальних зарплат станом на 1 січня звітного року. У 2016 році цей поріг складає 4134 гривні (1378 грн. х 3). Тобто дохід, що перевищуватиме щомісяця 4134 гривні буде оподатковуватися. Ставка податку становить як і 2015 року – 15%.

На Пустомитівщині з початку року видано 681
реєстраційних номерів

В ДПІ у Пустомитівському районі Головного управління ДФС у Львівській області за січень – лютий 2016 року видано 681 реєстраційних номерів облікової картки платника податків жителям району.
Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податку можна в Центрі обслуговування платників, а також за місцем отримання доходів.
За бажанням громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера. Тоді у паспорті платників роблять відповідну відмітку, після чого вони мають право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Облік таких фізичних осіб – платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру, а саме за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта.
Шановні жителі Пустомитівщини! Нагадуємо, що у разі зміни облікових даних, які вносяться до облікової картки платника податків з метою збору персональних даних у Державному реєстрі фізичних осіб (паспортних даних: зміни прізвища, або місця проживання), необхідно протягом місяця повідомити про це територіальний орган ДФС для внесення відповідних змін. Звертайтеся у ЦОП за адресою: м.Пустомити, вул. Радоцинська, 1 зал №3 «Видача довідок та дозвільних документів».

Адміністративною послугою з отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету скористалися 113 платників

Адміністративна послуга з видачі Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету надається в Центрі обслуговування платників ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області.
Так, за січень – лютий 2016року платникам податків надано 113 Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.
Нагадаємо, Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами ДФС затверджено Наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013р. №567 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.10.2013р. за № 1842/24374.
Так, для отримання Довідки заявник особисто (або уповноважена на це особа) подає до органу ДФС, за основним місцем обліку, заяву за встановленою формою. Платники податків, які подають звітність засобами електронного зв’язку, можуть отримати Довідку в електронній формі.
Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом ДФС Довідки, та із зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків.
Довідка видається безоплатно протягом 5 робочих днів з дня отримання такої заяви органом ДФС за умови відсутності у платника заборгованості зі сплати податків перед бюджетом.

Особливості декларування 2016

Однією з особливостей Кампанії декларування у 2016 році є те, що фізичні особи, які протягом 2015 року отримували дохід від двох та більше податкових агентів, подають декларацію про майновий стан та доходи востаннє у зв’язку із змінами, внесеними до ст.167.1 Законом України від 24.12.2015 року №909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».
Обов’язок подавати декларацію такими громадянами встановлено абз. «є» п. 176.1 ст. 176 розділу IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. №2755-VI в редакції, яка діяла до 01.01.2016 року. Згідно з вказаною нормою:
По-перше, декларувати потрібно лише конкретний вид доходу, а саме зарплату та винагороди за цивільно-правовими договорами.
По-друге, декларуються такі доходи лише у випадку їх отримання від податкових агентів.
По-третє, декларувати потрібно доходи, отримані від двох та більше податкових агентів.
I по-четверте, декларувати потрібно доходи лише в тому разі, якщо загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року. У 2015 році ця сума становила 146160 грн.
Нагадуємо, що податковим законодавством встановлено строк для подання декларації – до 01 травня року, що настає за звітним;
При отриманні доходів від двох та більше податкових агентів заповнюється додаток Ф1 до декларації про майновий стан та доходи.

На допомогу армії від платників Пустомитівщини надійшло понад
2 млн. грн. військового збору

За січень – лютий 2016 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Пустомитівському районі ГУ ДФС у Львівській області, до Державного бюджету сплатили 2 174,4 тис. грн. військового збору.
Звертаємо увагу, внесеними змінами до Податкового кодексу України термін дії періоду, на який встановлено військовий збір, продовжено на 2016 рік. Так, об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу. Ставка збору, як і раніше, становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.
Реквізити для сплати військового збору можна отримати в Центрі обслуговування платників ДПІ у Пустомитівському районі за адресою: м.Пустомити, вул.Радоцинська, 1, тел./230/4-18-41.


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Травень 2021
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Стрічка новин

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ Всім, хто бажає придбати книгу[...]

Оголошення

Оголошення У неділю, 28 жовтня 2018 року, о[...]

Єдиноборства

Щирецькі чемпіони  За підтримки Громадської організації[...]

Аргентина 2018

Олімпійське срібло у Оксани Чудик  З[...]

Вільна боротьба

Пам’яті Олекси Довбуша У місті Коломиї[...]
Новини податкової

Інформація 12.05.2021-3

ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ РРО   Львівська державна податкова[...]

Інформація 12.05.2021-2

Соціальна підтримка платників податків на період[...]

Інформація 12.05.2021

Платники податків міста Львова за[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
3 Гостей
Рекомендуємо!