1894 Переглядів
Крадіжка із каплиці
Так могли поступити люди без моралі та совісті. Замість того, щоб зайти в капличку, помолитись, попросити здоров’я собі та рідним, зловмисники викрали скриньку з грошима, які офірували як жителі Щирця, так і приїжджі. Ця культова споруда стоїть у Щирці на людному місці – на перехресті найбільших вулиць – Острівської та Грушевського. Повз неї щодень проходить, проїжджає тисячі людей і автомобілів, часто можна побачити у капличці мирян.
Святиня дорога місцевим жителям. Тут завжди гарно прибрано. Навколо неї – навесні, влітку та восени цвітуть квіти, вночі – освітлюється. І ось такий ганебний вчинок…
С.Роман
Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук