Вільна боротьба | Щирець – старовинне мiстечко Львiвщини
Цікаві статті

Жимолость їстівна

Жимолость їстівна, корисні[...]

Гумі

Гумі, або Лох[...]

Папайя

Папайя (або хлібне[...]
Наша кнопка
Сайт Щирця
Допомога сайту
Календар свят і подій
Географія відвідувань
Курс валют
Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

369 Переглядів

Х-й  дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби
«Щирецький килим»

2-3 березня 2018 року у смт Щирець, в приміщенні ЗОШ №1 відбувся Х-й  дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим». Вже четвертий рік поспіль ці змагання присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України.

Shhyrec'kyj_kylym1 Shhyrec'kyj_kylym46

Ініціатором проведення турніру став тренер-викладач СДЮШОР «Спартаківець» Степан Ткачишин (головний суддя змагань).

До організації змагань долучилися:   спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Спартаківець»,   Щирецька селищна рада, ГО «Вектор розвитку єдиноборств».

Shhyrec'kyj_kylym56 Shhyrec'kyj_kylym4

Боротьбу за перемогу спортсмени вели у таких вікових групах:

- серед юнаків  2005-2006 рр.н.; 2007-2008 рр.н.; 2009-2010 рр.н.

- серед дівчат 2007-2008 рр.н.

У спортивному марафоні взяли участь 170 борців. Вже вкотре за першість змагались дружини з Словакії (м.Кошіце) та Польщі (м. Тересін). Це надало турніру статусу міжнародного. Традиційно Україну представляли команди з Львівської та   Тернопільської областей: СДЮШОР «Спартаківець» відділення м. Львів, м. Рава – Руська, м. Комарно, м. Соснівка, м.Дрогобич, с. Пісочна (Миколаївського р-ну); ДЮСШ «Енергетик» м.Львів, ДЮСШ № 7; м. Львів, ГО ДЮСК «Р.І.А. Спорт»; м. Львів СДЮШОР «Богатир»; Трускавець ДЮСК «Спортовець»; с. Підгірці ДЮСШ «Сокіл», м. Рава-Руська ДЮСШ «Жовква»; м. Пустомити, ВЛ «Героїв Крут», КДЮСШ «Колос»,   м. Збараж,  Збаразька ДЮСШ, СК «Чемпіон»; СК «Лідер Львів».

Змагання пройшли на високому рівні, було багато глядачів,  які емоційно вболівали за юних атлетів. Можна було побачити і радість переможців від перемог, і плач переможених від прикрих поразок. Багато поєдинків відзначались впертою боротьбою. Шальки терезів коливались то в одну, то в іншу сторону. Переможця визначали останні секунди. Спортивне свято в смт Щирець вдалось на славу.

Shhyrec'kyj_kylym5 Shhyrec'kyj_kylym6 Shhyrec'kyj_kylym7 Shhyrec'kyj_kylym8 Shhyrec'kyj_kylym9 Shhyrec'kyj_kylym10 Shhyrec'kyj_kylym11 Shhyrec'kyj_kylym12 Shhyrec'kyj_kylym13 Shhyrec'kyj_kylym3

Скарбничка щирецьких спортсменів та їхнього тренера поповнилася одинадцятьма медалями.

Shhyrec'kyj_kylym14

Чемпіонами стали: Олег Білий, Дмитро Кет, Володимир Одноріг.

Друге місце посіли: Олексій Ільків, Кирило Кінзерський, Яна Короташ.

Третє місце вибороли: Назар Угрин, Микола Голубник,Максим Мисакович, Арсен Маркевич, Володимир Старчак.

Kylym 2018 (Галерея)

                       Переможці та призери змагань:

                                                      Юнаки 2004-2005 р.н.

Вагова категорія +59 кг.

1 місце – Лаврентюк Арцо              ДЮСШ -7  м.Львів.
2 місце – Віцентий Назар                ДЮСШ    м.Жовква.
3 місце – Бек Патрік                        Словаччина.
3 місце – Угрин Назар                     СДЮШОР «Спартаківець».  смт Щирець.

 

                                                      Юнаки 2005-2006 р.н.

Вагова категорія 38 кг.

1 місце – Куціль Максим                   ДЮСШ -7  м.Львів.
2 місце -  Дубяга Святослав             ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце – Голубник Микола              СДЮШОР «Спартаківець»;  смт Щирець.
3 місце – Глущак Юліан                    СДЮШОР «Спартаківець»;  м. Львів

Вагова категорія  42 кг.

1 місце – Новаківський Вартоломій        Польща
2 місце – Дутко Святослав                      ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце – Цар Арсен                                 ДЮСШ   м. Збараж
3 місце -  Паньків ВІталій                         ДЮСШ -7  м.Львів.

 

Вагова категорія 47 кг.

1 місце – Бастюк Богдан                         ДЮСШ   м. Збараж
2 місце -  Галушка Тимур                        СДЮШОР «Спартаківець»;  м. Соснівка
3 місце – Ничик Святослав                     ДЮСШ   м. Збараж
3 місце -  Кіт Руслан                                ДЮСК «РІА Спорт» м.Львів.

 

Вагова категорія 53 кг.

1 місце – Білий Олег                                СДЮШОР «Спартаківець»;  смт Щирець
2 місце – Богач Юрій                                ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце – Олейніченко Владислав          СДЮШОР «Спартаківець».  м. Рава-Руська
3 місце –  Гвоздик Богдан                         СДЮШОР «Спартаківець».  м. Рава-Руська

 

                                                       Юнаки 2007-2008 р.н.

Вагова категорія 29 кг.

1 місце – Яремчук Святослав              ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
2 місце – Вінтонович Ілля                    ДЮСШ   м. Збараж
3 місце -  Гринів Маркіян                      ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце -  Баньковський Назар             ДЮСШ   м. Збараж

 

Вагова категорія 32 кг.

1 місце -  Хариш Владислав                ДЮСШ   м. Збараж
2 місце -   Залізко Іван                         ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце -  Бревяк Сергій                      СК «Лідер Львів»
3 місце -  Новаковський Філіп             Польща

 

Вагова категорія 35 кг.

1 місце – Костинюк Анатолій              СК «Лідер Львів»
2 місце -  Кутьмін Зазар                      СК «Лідер Львів»
3 місце – Богач Ігор                             ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце – Сарніцький Любомир          ДЮСК «РІА Спорт» м.Львів.

 

Вагова категорія 38 кг.

1 місце – Пигульський Юрій              ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
2 місце -  Ільків Олексій                     СДЮШОР «Спартаківець»,  смт  Щирець.
3 місце – Яцик Юрій                           СДЮШОР «Спартаківець»,  м. Комарно;
3 місце – Гнідець Максим                  СДЮШОР «Спартаківець»,  м.Рава-Руська

 

Вагова категорія 42 кг.

1 місце – Стрижик Андрій                        ДЮСШ -7  м.Львів.
2 місце – Сова Максим                            ДЮСШ  м.Тернопіль
3 місце – Мисакович Максим                  СДЮШОР «Спартаківець»  смт Щирець
3 місце –Кузвесов Роман                        СДЮШОР «Спартаківець»,  м. Рава-Руська

 

Вагова категорія 47 кг.

1 місце – Гладій Валентин                     ДЮСШ «Сокіл» с.Підгірці.
2 місце – Атаманов Андрій                    ДЮСШ -7  м.Львів.
3 місце – Сич Олександр                       ДЮСШ   м. Збараж
3 місце – Лабінський Валентин             СДЮШОР «Спартаківець»  м.Комарно.

 

Вагова категорія 53кг.

1 місце – Кет Дмитро                             СДЮШОР «Спартаківець»,  смт.  Щирець;
2 місце – Сілагі Ніколай                         Словаччина
3 місце – Шафранський Григорій          ДЮСШ   м. Збараж
3 місце – Старчак Володимир               СДЮШОР «Спартаківець», смт Щирець.

 

                                                     Юнаки 2009-2010 р.н.

Вагова категорія 26 кг.

1 місце – Смакула Олександр                 ДЮСШ   м. Збараж
2 місце – Цап Денис                                 СДЮШОР «Спартаківець»,  с.Черниця.
3 місце – Климишин Євген                      ДЮСШ -7  м.Львів.
3 місце – Максимчук Іван                        ДЮСШ   м. Збараж

 

Вагова категорія 29 кг.

1 місце – Богач Орест                                ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
2 місце – Горбенко Гліб                             ДЮСШ «Енергетик»  м.Львів.
3 місце – Попик Лука                                 СДЮШОР «Спартаківець»,  м.Львів
3 місце – Левандерський Антон                Польща

 

Вагова категорія 32 кг.

1 місце – Вокал Самуель                            Словаччина
2 місце – Кіндзерський Кирило                   СДЮШОР «Спартаківець», смт.Щирець.
3 місце – Адаменко Арсеній                       ДЮСШ -7  м.Львів.
3 місце – Паробок Владислав                    ДЮСШ -7  м.Львів.

Вагова категорія 35 кг.

1 місце – Мартин Вадим                            СДЮШОР «Спартаківець»,  м. Рава-Руська
2 місце – Шеремета Віталій                       ДЮСШ -7  м.Львів
3 місце – Маркевич Арсен                         СДЮШОР «Спартаківець», смт Щирець.
3 місце – Лимич Марко                              СДЮШОР «Спартаківець»  м.Комарно.

 

Вагова категорія 42 кг.

1 місце – Одноріг Володимир                     СДЮШОР «Спартаківець», смт Щирець.
2 місце – Шелест Назар                              СДЮШОР «Спартаківець»,  м. Рава-Руська
3 місце – Песня Олександр                        СДЮШОР»Богатир»  м.Львів.
3 місце – Шклярук Денис                            ДЮСШ   м. Збараж

                                                    

                                                   Дівчата 2007-2008 р.н.

Вагова категорія 34 кг.

1 місце – Вовк Катерина                               ДЮСК «РІА Спорт» м.Львів.
2 місце – Короташ Яна                                 СДЮШОР «Спартаківець»,  смт Щирець.
3 місце – Гриник Анастасія                           СДЮШОР «Спартаківець»,  м.Дрогобич.
3 місце – Колеса Вікторія                             СДЮШОР «Спартаківець»,  м.Дрогобич.

 

Головний суддя                                                             Ткачишин С.І.
Головний секретар змагань                                           Троц А.С.

 


Поширте та додайте в закладки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Пошук
Custom Search
Натисніть
Календар публікацій
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Стрічка новин

Вільна боротьба

Чемпіонат Європи 14-17 травня в місті[...]

Рукопашний бій

Чемпіонат України 14-15 квітня 2018 р.[...]

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ 17 квітня (вівторок) 2018 року[...]

Вільна боротьба

Чемпіонат Львівської області  11 квітня 2018[...]

Щирчани, бережіть природу!

Не паліть листя та суху[...]

Вільна боротьба

Чемпіонат України 26 – 30 березня[...]
Новини податкової

Інформація 16.06.2018-2

Таблиця даних платника ПДВ: порядок[...]

Інформація 16.06.2018

Отримали від роботодавця безоплатно майно[...]

Інформація 15.06.2018

15 червня - граничний термін[...]
Погода
Погода в Україні
Музичний плеєр

Here is the Music Player. You need to installl flash player to show this cool thing!

Хто онлайн
5 Гостей, 1 Робот
Рекомендуємо!