Загружается информеры для сайта от kurs.com.ua

912 Переглядів

Чемпіонат світу серед кадетів

Chempionat_svitu1

8 – 9 вересня 2017 року в Афінах (Греція) проходив чемпіонат світу з вільної боротьби.

В склад збірної України увійшли вихованки щирецької школи вільної боротьби Оксана Чудик та Романа Вовчак. Право виступати на чемпіонаті світу спортсменки вибороли на чемпіонаті Європи, ставши володарями золотих медалей (м.Сараєво, Боснія і Герцеговина, липень 2017).

Романа Вовчак (вагова категорія до 70 кг) у 1/8 фіналу зустрічалася з борчинею Тайваню (Китайського Тайбею) Хіа Лінґ Ліі (Chia Ling LEE). Українка перемогла достроково, поклавши суперницю на лопатки

Chempionat_svitu2

У чвертьфіналі Романа поступилася представниці США Келані Сарі Цуґ Корбетт (Kelani Sara Tsugie CORBETT)

Chempionat_svitu3

Романа Вовчак в результаті зайняла 8-е місце в особистому заліку.

Оксана Чудик виступала у ваговій категорія до 65 кг. У першому поєдинку Оксана поступилася Аларі Ді Бойд  (Alara Lea BOYD, США) з рахунком 2-5.

По ходу змагань американка вийшла у фінал, давши змогу продовжувати українці боротьбу за бронзову медаль.

Другий поєдинок Оксана виграла у представниці Канади Ніли Райлін Бурґесс (Nyla Raeleen BURGESS) з рахунком 6 – 0, поклавши її на лопатки

Цією перемогою вона здобула право на поєдинок за бронзу.

У боротьбі за бронзу вона зустрілась із спортсменкою з Болгарії.  Оксана продемонструвала високий рівень майстерності, не віддавши жодного балу, вкотре завершила поєдинок достроково, впевнено і чисто перемогла, закінчивши технічну комбінацію положенням «туше»

Chempionat_svitu4

Варто відмітити, що Оксана вже вдруге завоювала бронзу на чемпіонаті світу, будучи на рік молодшою від своїх суперниць.

Chempionat_svitu5

Дівчата своїми виступами дозволили збірній України зайняти на чемпіонаті світу почесне 4-е місце у командній першості.

Громадська організація «Вектор розвитку єдиноборств» пишається своїми вихованками і вітає їх та їхніх наставників (тренерів Степана Ткачишина, Олександра Раковського)  з черговими перемогами на такому високому рівні.